Çamura saplanmış tt50yi çekerken.....

köyden bi arkadaş ot biçerken çamura saplanmış ilk baş nh 60 66 çağırmışlar oda batmış onun kullanıcısıda biraz iddialıdır ben burdn nasıl nasıl kendimi çıkartırım demiş 1 saate yakın uğraşmış sonunda mazotu bitmiş kalmış daha sonra mf 3.060 çağırmışlar oda batmış ama o kendini çıkarmış ama ne tt50yi çıkarabilmiş nede 60 66 yı uzun zincir bağlamışlar çamura girmesin diye yine çıkaramamış en son ihtimale bırakmışlar beni aramayı gittim bütün köylü orda herkes sende çekemezsin diye dalga geçiyo benle ama çıkardım 60 66 çalışmıyo mazot yok adam bide ben çekerken var gücüyle frene basmış ama hiç fark etmedim daha sonrada tt 50yi aldım çekerken dayı oğlu videoya çekmiş biraz çok konuşmuş çekerken ama neyse iyi seyirler........http://www.izlesene.com/video/tt50-3gp/3513547

Ynt: Çamura saplanmış tt50yi çekerken.....

FİAT 60-56 link=topic=44055.msg410412#msg410412 date=1306834098' Alıntı:
tosba mosba ama yinede güzel traktör tt50 :) paylaşım için teşekürler
tt 50 hakikaten çok güzel traktör o arkadaş çok memnun hem çekişinden hem yakıtından. dayı oğlu koyu masseycidir bana yolda her denk geldiğinde benim nh tn75e dayıyodu ağırlıkları ona göre masseyin üstüne yok...

traktörün orjinal görünüyor ,ama çamurlukları yarım olmamış , onları değştirip birde çadır olsa daha gösterişli olacak paylaşım için teşekkürler

vale link=topic=44055.msg410545#msg410545 date=1306863801' Alıntı:
traktörün orjinal görünüyor ,ama çamurlukları yarım olmamış , onları değştirip birde çadır olsa daha gösterişli olacak paylaşım için teşekkürler
traktör tamamıyla orjinal debriyajı hariç hiç bir yeri açılmadı orjinal çamurlukları duruyo orjinal lambalarıyla zeytinliklerin ve şeftali bahçelerinin agır işlerinde ve ilaç tankerinde kullanıyorum yani mecburi junior yaptım orjinalliğini bozmadan....