SAME ARGON 55

: SAME ARGON 55

[size=14pt][glow=red,2,300]hakkatten o hızı yapan argon serisinde motorlar var ama cok güzel ayar olması gerkiyorlar bizim burda onlara atom karınca diyorlar
bizde satılık bitane explorer2 80 var bunun biz ponpalarını yaptırdık inanmassınız ama traktör 67 km sürat yapıyor eksozdanda yalın cıkıyo motoru konprosere bindirdinmi
samede reglötörlü sistem oldugu için ayarını düzgün yaptınızmı motorda açayip birşekilde güçartışı oluyor ama ayarlayamadınmı motoru alırsın kuçagına ayarların hepsi micrometrelerle yapılıyo yani yanılma payı %1 olmasılazım olmadımı anibirgazla herşey alt üst oluyor
almaya baya birkişiler geldi kullananlar nasıl gidiyor bu motor diyorlar ama parada anlaşamadıgımız için satmadık bu arada satılık 80 2001 model fiyatı 32000ytl pazarlık payı var duyrulur
(bid eben onun vdo sunu çekeyim enkısa zamanda yayınlıycam söz)[/glow][/size]

[glow=red,2,300]ya bide şu zetoru merak ettim nasıl geçmiş sameyi 85lik zetor 110luk silvırı yada nerde geçmiş anlatırsan sevinirim[/glow]

: SAME ARGON 55

dsc02078zi8.jpg

Ynt: SAME ARGON 55

sameleri susuz olarak biliyoruz hararet yapıp yapmama konusunda ne kadar sağlıklı makineler onu merak ediyorum ne de olsa 7 yıldır kullanıyosun bilirsin sen

borys link=topic=483.msg227279#msg227279 date=1257798785' Alıntı:
bende bi same kullanıcısıyım ama lanet olsun böle traktöre diorum başkada bişi demiyorum
kardeşim böle demekle olmaz biz nerden bilelim same kullandığını öle kafadan salladığını hem olabilir fabrika hatası vardır lanet edicene deiştir bitsin..

((T_H_X)) link=topic=483.msg3797#msg3797 date=1199825006' Alıntı:
yaw bu sameyle deutz fahr ı aynı firmamı üretüyo

Same-Deutz Grubu bünyesinde üretiliyor
Same, Deutz-Fahr, Lamborghini ve daha sonradan sanırsam Hürliman diye bi markada bu gruba katıldı veya firmanın alt markası olarak üretildi. rengi Lamborghini ile aynı...