erkunt a laf söyleyenlere

ula adam ALLAH seni zemin eder bu yalan la sen iflak olmazsın gözlerini kör eder ALLAHSIZ bu kadar yalan mı olur 2006 dan beri bu traktörü kullanıyorum en ufak bir çekmemezlik veya şikayetim yok olmazda çünki TÜRK MALI digertraktöre 1 römork takıyon erkunt a 2 takıyon arka fren lambası yanıyordu el freni de çekik gene de bayılmıyorda o senin sahtekarlıgından erkuntun yerinde olsam seni mahkemeye veririm rüşvet olarak diger firmalardan ne aldın çok merak ettim sahtekar satılık adam ben çiftçiyim hangi traktörü getirirsen getir her türlü iddiaya grerim seninle güveniyorsan getir traktörü bu kadar da yalan alçaklık olamaz insan TÜRK malını yani kendi malını karalar mı yedek parçasıyla bakımı ile bundan saglam firma yok dünyada ben çok memnunum herşeyinden herkese de gözü kapalı tavsiye ederim ...

Ynt: erkunt a laf söyleyenlere

kime bahsettiniz bu yazdıklarınızı? siteye yeni üye olmuşşunuz aramıza hoşgeldiniz. biraz ağır giriş yaptınız. saygı kurallarını bozmasak iyi olur. çünkü biz bu sitede sorun çıkarıp tartışmak için değil fikir alıp verip yardımcı olabilmek çalışıyoruz. Bu sitede böyle şeylere pek rastlanmaz sizde yapmayın. bu arada erkunt kaçlık? paylaşımlarınızın dewamını bekleriz.

rocky link=topic=44158.msg411281#msg411281 date=1306966268' Alıntı:
kime bahsettiniz bu yazdıklarınızı? siteye yeni üye olmuşşunuz aramıza hoşgeldiniz. biraz ağır giriş yaptınız. saygı kurallarını bozmasak iyi olur. çünkü biz bu sitede sorun çıkarıp tartışmak için değil fikir alıp verip yardımcı olabilmek çalışıyoruz. Bu sitede böyle şeylere pek rastlanmaz sizde yapmayın. bu arada erkunt kaçlık? paylaşımlarınızın dewamını bekleriz.
arkadaş bi video vardı onun için söylüyo heralde..köylüler toplanmıştı ya erkunt bayırı çıkmıyo filan diyolardı :D

anayurtlu 3105d link=topic=44158.msg411293#msg411293 date=1306967053' Alıntı:
arkadaş bi video vardı onun için söylüyo heralde..köylüler toplanmıştı ya erkunt bayırı çıkmıyo filan diyolardı :D
;D hatırladım hatırladım :D ya olur böyle şeyler ona bakarsan o videodaki nh çok çekiyo ama bizimkide erkunt kadar gidiyo hemde 83 hp demi şimdi. şans işi birazda sağlam motor denk gelcek :D

rocky link=topic=44158.msg411296#msg411296 date=1306967393' Alıntı:
;D hatırladım hatırladım :D ya olur böyle şeyler ona bakarsan o videodaki nh çok çekiyo ama bizimkide erkunt kadar gidiyo hemde 83 hp demi şimdi. şans işi birazda sağlam motor denk gelcek :D
doğru belkide o traktörde sorunludur. :)

arkadaşler ilçemde elazığ ağında en az 30 tane 2010 ile 2011 80 4x4 çift çeker var ama hepsine dijital kılımalarılrı çalışmıyor fabrika ve bayi ilgilenmiyor arkadaş hazırlanıyorki erkunt firmasını makkemeye verecek anlıyacağınız bu firmalar malı satana kadar sonrası köylüye dert amacım uyarı karalama değil alanlar dikkat etsinler

yahya link=topic=44158.msg411584#msg411584 date=1307039491' Alıntı:
arkadaşler ilçemde elazığ ağında en az 30 tane 2010 ile 2011 80 4x4 çift çeker var ama hepsine dijital kılımalarılrı çalışmıyor fabrika ve bayi ilgilenmiyor arkadaş hazırlanıyorki erkunt firmasını makkemeye verecek anlıyacağınız bu firmalar malı satana kadar sonrası köylüye dert amacım uyarı karalama değil alanlar dikkat etsinler
:S KÖYLÜ nickli kardeşimiz kullanıyor servet onda bi problem yok heralde birde anayurtlu 3105d nickli arkadaşımızda var oda problemsiz . demekki elazığa defolu erkuntlargönderilmiş..

problem yok.öyle vah tüh öldüm ha diyecek şükür ALALAHA PROBLEM YOK.ama şikayetim var.bunları bazı kez açıkladım.servis agı ve satış sonrası hizmetleri.aynen şimdiki hava durumu gibi.biryere dolu oluyorlar bir yağmur biryerde güneş açıyorlar.

kabin tavan döşemesi ve işçiliği sorun.sağ kapıyı boşa yapmışlar unutmuşlar kullanılmadıgını herhalde.

sorun var diyenlere ne diyeyim doğru yanlış iyi niyet art niyet vebali onların.,
ama sorun alırken büyük hayaller kuruluyor.gr yakıyor 1 litere yakıyor diye.bayi çok büyük hayal ve beklentilerle milleti kandıyor.umut veriyorlar.halbuki yakıt testlerinin videolarını akıllıca anlayarak seyretseler ne yakacagını çok iyi bilirler.elektirik aksamları kısmen sorunlu ama aglamayı degmez.
benim 3 ERKUNTUM KULLANDIGIM VE KULLANACAGIM 7 . ERKUNTUM DEYİM.2006-2008 yani eski kasalar özellikle önleri ön çekeri zf olanları harika 2008 i mi çok arıyorum.carraro dana bilmem ney boş.sistem aynımış isim farkı var mış ben anlammmmmmmmmeski kasa 2008-2009 krallllllllllll ön arka zf olan.

bende erkunt kullanıcısıym satış sonrası servis sıfır karanti sisdemi sıfır.bunu faprikaya iletdim sonuç alamadaım ve faprikaya bizim trakkulp sitesinde sizi karalama yapoacam dedim yaptımda erkunt alacaklara tafsiye başlık altında yaptım telim 506 203 08 71 erkunt faprikasından bir yetkili avukat varsa buyursun bana tazminat davası açsın hodiri meydan..ismim turan köksal oskay nevşehir kozaklılıyım azı olan konuşuytor arkadaşlar ben bir erkun kullanıcısı olarak nevhollant servisini asla tutmaz...
traktrün 400 saatde devirdayım kayişi koptu ne bilek karantili dedik sevisi aradık servis ne desin aal buraya getir yada araba tut ben geliyim yapıyım yol üçreti tamir size ait faprikaya şikat etdim burda yazdım bana bir hafda sonra faprikadan aradılar sizin devir dayım kayişini karanti kapsamına aldık servise gidin diyor..
bizim burda new hollantın müzük sisdeminde aporle patlamıış 100 kmö gelip üçretsiz deiştiler benimki hiç çalışmıyor servis diyorki teyipciye gösder...
buyurun hodiri meydan şikayet edin tazminat davası açın erkunt faprikası olarak malınız bu satış sonrası işleviniz bu bana burda akgam ukgam okumayın insanlarıda yalan yanlış kandırmayın alacak arkadaşlara asla tavsiye etmem alacaklar varsa karanti kapsamına ne giriyor detaylı örenin birde new hollat bayine vaarın örenin..
bir etek para veriyoruz bizimde insan gibi deyer görmemiz gerekmezmi bunları erkuntda göremezsiniz

tura30 link=topic=44158.msg432273#msg432273 date=1312889423' Alıntı:
bende erkunt kullanıcısıym satış sonrası servis sıfır karanti sisdemi sıfır.bunu faprikaya iletdim sonuç alamadaım ve faprikaya bizim trakkulp sitesinde sizi karalama yapoacam dedim yaptımda erkunt alacaklara tafsiye başlık altında yaptım telim 506 203 08 71 erkunt faprikasından bir yetkili avukat varsa buyursun bana tazminat davası açsın hodiri meydan..ismim turan köksal oskay nevşehir kozaklılıyım azı olan konuşuytor arkadaşlar ben bir erkun kullanıcısı olarak nevhollant servisini asla tutmaz...
traktrün 400 saatde devirdayım kayişi koptu ne bilek karantili dedik sevisi aradık servis ne desin aal buraya getir yada araba tut ben geliyim yapıyım yol üçreti tamir size ait faprikaya şikat etdim burda yazdım bana bir hafda sonra faprikadan aradılar sizin devir dayım kayişini karanti kapsamına aldık servise gidin diyor..
bizim burda new hollantın müzük sisdeminde aporle patlamıış 100 kmö gelip üçretsiz deiştiler benimki hiç çalışmıyor servis diyorki teyipciye gösder...
buyurun hodiri meydan şikayet edin tazminat davası açın erkunt faprikası olarak malınız bu satış sonrası işleviniz bu bana burda akgam ukgam okumayın insanlarıda yalan yanlış kandırmayın alacak arkadaşlara asla tavsiye etmem alacaklar varsa karanti kapsamına ne giriyor detaylı örenin birde new hollat bayine vaarın örenin..
bir etek para veriyoruz bizimde insan gibi deyer görmemiz gerekmezmi bunları erkuntda göremezsiniz
turan kardeş bizim erkuntun birisininde devir dayım kayışı koptu ama onların garantiye girecegini sanmam koyde bi kayış taktırdık kullandık srevise gidince gosterdik yenisini takıverdiler o buyuk bi dert degil aslında ama kabinde haparlor patlaması garantiye girer . bizim yan koyde birisinin motoru kabinliydi kliması arıza yapmış fabrika direk motoru fabrikaya aldırtmış orda yapmış gondermiş. ve servis konusunda hiç sanmıyorum bi servisin kolay kolay ucretsiz bi insanın ayagına gelecegini kendi arabasıyla cunku fabrikadan aldıkları para malum yol parasınıda kendi ceplerinden verirlerse onların bi kazancı olmaz. ilk yag değiştirirken soylediklerine gore 150 tl ye koca motoru sokuyoruz bakıyoruz yagı filtreleri değiştiriyoruz 80 tl para alıyoruz bunun için fabrikadan dedi 150 tl yag bakım parası içinden

arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin ama çok sert bi giriş yapmışsın bizim burda bi amcada gazlı ferguson var en iyi traktör benim traktörüm diyo başka markayı met edeni tersliyo bi ara muhabbet ettik bana dediki benim elimdeki kötü herkesin iyisinden daha iyidir kimseninkinin bana faydası yok işimi görüyo beni ele muhtaç etmiyo ya bu yeter doğrumu? doğru. Sendeki erkuntun bana faydası yok bendekininde sana bu kadar hararetlenmenin anlamı yok...

köylü link=topic=44158.msg432387#msg432387 date=1312907348' Alıntı:
klima tam sogutmuyor.
bizim 3105in kliması 3 kademe 1. kademesi erkuntun 3. kademesinden hem çok üflüyor hemde buz gibi yapıyor üşüyorsun içinde..erkunta klima açmadan kesinlikle binemiyoruz birde erkuntun havalandırma sisteminde en büyük eksik dışarıdan hava almaması toz almasın die dışarıyla bağlantı yapmamışlar sadece içerideki havayı dolandırp soğutuyor güzel bi düşünce..LAKİN soğuk havalarda malum biz pancar sökümünde kullanıyoruz içerisi buhar yapıyor kaleorüferide açsan fanıda açsan buhar yapıyor tek çare içeriye biyerlerden hava vermek gerekiyo onuda yan camları açsan sivrisinek doluyor..zaten motorun başından ayrılmıyorlar. ıh-*-s ..ama ben busene bişey düşündüm içerideki kopresörün tabancasından içeriye bi miktar devamlı hava vermeyi düşünüyorum başka yapacak hiçbirşey yok adamlar bunu düşünememişler çok büyük eksik noo*-*-

anayurtlu 3105d link=topic=44158.msg432447#msg432447 date=1312916919' Alıntı:
bizim 3105in kliması 3 kademe 1. kademesi erkuntun 3. kademesinden hem çok üflüyor hemde buz gibi yapıyor üşüyorsun içinde..erkunta klima açmadan kesinlikle binemiyoruz birde erkuntun havalandırma sisteminde en büyük eksik dışarıdan hava almaması toz almasın die dışarıyla bağlantı yapmamışlar sadece içerideki havayı dolandırp soğutuyor güzel bi düşünce..LAKİN soğuk havalarda malum biz pancar sökümünde kullanıyoruz içerisi buhar yapıyor kaleorüferide açsan fanıda açsan buhar yapıyor tek çare içeriye biyerlerden hava vermek gerekiyo onuda yan camları açsan sivrisinek doluyor..zaten motorun başından ayrılmıyorlar. ıh-*-s ..ama ben busene bişey düşündüm içerideki kopresörün tabancasından içeriye bi miktar devamlı hava vermeyi düşünüyorum başka yapacak hiçbirşey yok adamlar bunu düşünememişler çok büyük eksik noo*-*-

cok cok haklısın walla Valtralardaki sistemi calsalarmıs ıyı olurmus bu konuda....Onların sileceğin ustunde klima emiş ve filtresi vardır DIsardan havayı oradan alır Cokta super sogutma sistemine sahip A85 kullanmıstım dakika olmadan ıcersı buz oluyordu bırde cok yerden ufluyor....Umarım bu sorunuda cozerler....

coyote26 link=topic=44158.msg432586#msg432586 date=1312927420' Alıntı:
cok cok haklısın walla Valtralardaki sistemi calsalarmıs ıyı olurmus bu konuda....Onların sileceğin ustunde klima emiş ve filtresi vardır DIsardan havayı oradan alır Cokta super sogutma sistemine sahip A85 kullanmıstım dakika olmadan ıcersı buz oluyordu bırde cok yerden ufluyor....Umarım bu sorunuda cozerler....
usta sadece valtrada değilki bütün traktörlerde bu böyledir.bizim 3105te 2tane dediğin gibi kabinin ön üst tarafında kağıt hava filtresi var.aynı şekilde newhollandlardada öle yan tarafta, eminim bu filitreden olmayan erkunttan başka marka yoktur :) şahsen ben görmedim :)