Römork Tavsiyesi

arkadaşlar yeni bir traktör aldım nh td80 bu traktöre bir de römork almak istiyorum fakat fiyatlar bana biraz pahalı geldi 9000 tl ile 17000 tl arasında degişiyor fiyatlar bana çok abartı geldi sizce normal mi ve hangi marka almamı önerirsiniz ben burda sadece arpa ve bugday ekiyorum yıllık 500 dekar civarı ekim yapıyorum saygılar

Ynt: Römork Tavsiyesi

bence bizimki gibi bişey al. çok yakışıyo bi bakan bidaha bakıyo :D romork sağlam ve memnunuz
fotoraf0023c.jpg

fotoraf0024j.jpg

fotoraf0027p.jpg

fotoraf0013w.jpg

fotoraf0014q.jpg

fotoraf0018y.jpg

ok-*-s
:)

erdem surme link=topic=44171.msg411339#msg411339 date=1306998952' Alıntı:
senin remörk ta güzel ama ben daha yüksek tonajlı bir remörk düşünüyorum seninkine benzeyen ve arkada çift dingil olanlar var onlar nasıl aceba 15 tona kadar bugday alıyormuş
doğrudur ama o 15 tonluk romoğu td 80 her yerde koşamaz. o romorklar biraz kocaman gelir bizim motorlara takmasına takarsın ama biraz üzer motoru ok-*-s

akcaorenli link=topic=44171.msg411668#msg411668 date=1307049455' Alıntı:
nigdenin neresindensin kardes bana kalırsan kısmet veya ecemis yaptir niğdede gerisi teneke yigini
kemerhisarlıyım remork ta problem yok bulunuyor da fiyatlar çok yüksek normal bir remork için en az 8000 tl vermek gerekiyor o zoruma gidiyor

kardeş PALZ OĞLU REMORK var adamların internette sitesi felan var gir bak bizim çorumda topaktaşlar satıyo babam geçen ktalog getirmiş hayvangibi remorklar yapıyo bide alırsan vagon al çift dingil

erdem surme link=topic=44171.msg419127#msg419127 date=1308594085' Alıntı:
kemerhisarlıyım remork ta problem yok bulunuyor da fiyatlar çok yüksek normal bir remork için en az 8000 tl vermek gerekiyor o zoruma gidiyor
Merhaba Erdem arkadaşım , ben şahsen bu işlerin içinde olan biriyim,römork imaltçısı değilim ama ,römork,dorse,kamyon ,kamyonet kasaları,damper dorseleri
yapılırken ilk benim ve benim gibi presçi arkadaşların elinden geçer,resimlerdeki *Seçilen*römorklarının saclarınıda ben kesip büküyorum,konya da imalat üzerine
çalışan irili ufaklı bütün zanaatkarlar adına bütün samimiyetimle sana şunu söyleyebilirim,bugün kalitesine güvenilir bir firmadan 10 tonluk römork fiyatı aldım ,peşin 9500 tl
dediler,tek tek hesapladım malzeme + işçilik+masraf= çıkan sonuç 500 tl gibi bir kar kalıyor,yani kısaca maliyetler çok yüksek,maliyet 3000 tl olsa esnafın kazanacağı yine en fazla 500 tl dir bence,,, herkese saygılar

maliyetler yüksek olabilir biz arpa bugday üreticisiyiz bizim buralarda patatez gibi karı yüksek mahsüller olmuyor çogu zamanda zarar ediyoruz durum böyle olunca biraz fazla hesap etmek gerekiyor ben burda bi imalatçı ile görüştüm bana malzeme aldıgı firmanın adresini verdi malzemeyi sen al ben 1750 tl işçilikle 12 tonluk remork yaparım dedi ben de hesaplattım işçilik dahil 12 bin tl ye çıkıyor bilmiyorum bende şaşırmış vaziyetteyim nasıl yapsam bu işi

bunu bizim bi akrabamız aldı 12 tonluk ankara fuarından 7,500 tl ya almıştı şimdi fiyatlar yükselmiş galiba 10 tonluğu 8 milyara aldılar mavi olanda o ikiside aynı firmanın BBS tarımsal mekanizasyon...

di-CHB1.jpg

di-EATE.jpg

ama senin TD80 e 12lik çok büyük gelir die düşünüyorum :)

aksoylar doğru söylüyor arkadaşım.ÇANKIRI da sevindi veya filiz lere sormadan ve ürünlerine bakmadan hiç bir yerden remork alma.en sağlamını piyasaya göre en uygun fiyata alırsın.ürünleri çok kullanışlıdır.

arkadaşım kaliteli ve sağlam bir römork istiyorsan ben seçilen römorku tavsiye ederim istediğin her römorku bulabilirsi treyler tipi üç dingilli normal tonajlı römorklar hepsi var hatta şu anda bu sitede reklamı var göz atmanı tavsiye ederim