Soru ?

1-) Arkadaşlar oyuna yeni başladım.Farming Shopda grate kısmında en sonda resimdeki aletler var.(Numaralandırdım)Bunların ne işe yaradığını söylermisiniz? Hangisi pulluk görevi görür ?Ben baktım ama karıştı hep.

46RA.jpg

2-) inek aldım ama ne işe yarar ve nerde ?

3-) Traktörlerde başlama hızı çok yavaş.Yani w tuşuna 3 saniye basıyorum ondan sonra yürümeye başlıyo.Bunu değiştirebilirmiyiz ?

4-) Son sorum :) Bu oyunda da tarla ekmek ls2009 gibi mi ? Yoksa extra yanları varmı ? Yani ben ls2009 da tarlayı pullukla sürüyodum sonra ekiyodum,biçiyodum :) Bunun extra şeyleri var mı ?

Söylerseniz sevinirim :)

Ynt: Soru ?

pislick_58 link=topic=44189.msg411488#msg411488 date=1307029245' Alıntı:
Yani bu 4ü de aynı işi mi görüyo?

Ve slaj yaptıktan sonra neriye boşaltıcam ?

4üde kültüvator görevi görür. bunlardan biriyle sürdükten sonra mibzeri doldurup ekebilirsin.
slajı aptıktan sonra ineklerin orada yem yedikleri yer var oraya boşaltacaksın. eğer ineklerin nerde olduğunu bilmiyorsan ı tuşuyla haritayı aç 9 tuşuyla haritayı büyüt orda inek kafası resmi olan yer.

Ynt: Soru ?

vallaha bende hiç pullukla uğraşmıyorum direk kültüvatorla sürüyorum ilacımı atıp tarlayı ekiyorum. pullukla çok eziyetli oluyo saatlerce uğraşıyosun denemedim pulluğu hiç ama ekinim geç olsun oyun gerçekçi olsun dersen pulluklada sürebilirsin ;)