traktör

arkadaşlar uzun zmandan beri traktör alcz ama karar veremiyoruz 80hp lik motor alcaz acaba jx80 mi td 80,t4030 yoksa mccormick mi alsak kara veremedk ben aslında ithal 4030 almak istiyorm ama çok pahalı peşinde indirm nekadar yaparlar bide bu motoru kullanan varsa bana lütfen bilgi versn.

Ynt: traktör

dün galaericileri gezdk 4 silindirli bi motor almaya karar verdk mcmormikte intercool yok casenin opsiynlarında 40km/h giden yok bizim tüm isteklerimizin bir aradaolduğu tek motor var oda nh t4030 onunda fiyatında anlaşamadık şuan beklicz başka altarnetf yok yapcak bişey de yok...

t4030 kullanan varsa biraz bilgi versin çekiş nasıl konfor nasıldr gibi... bide t4030 alan varsa peşin kaç liraya aldı bilgilendirrseniz sevinirm.yaptığınz ve yapacağınz yormlar için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım nh 4030 gerçekten çok güzel bir traktör bizde td 80 d aldık ama onu düşünmedik değil fiyatının td 80 ' e göre çok yüksek olması birde bazı parçalarında yerli üretim yokmuş yan sanayi falan parçası td ' lere göre pahalıymış yanlı hatırlamıyorsam 76 HP ama yaklaşık 340 NM tork var. Güzel traktör ama parasal açıdan sizin için çok sıkıntı olmazsa ben tavsiye ederim çünkü td 80 ' le peişn alımda arasında 20 bin rahat oynar diye düşünüyorum bu ara Euro ' da hareketli Td 80 ' den biz çok memnunuz araştırmışsındır zaten çekişi yakıtı on numara 35 km/h ' ye yakın hızıda var Euro 3 motorların eğer düşünürsen 3 silindirli olmasından kesinlikle çekinme yakıtı daha düşük muadillerine göre t 4030la tam anlamıyla karşılaştırılamaz ama eksikte kalmaz sadece 20 Nm tork eksiği var o kadar dediğim gibi borçlanacaksanız bence td 80 veya case jx 80 düşün derim,ama kesinlikle parasal sıkıntı olmaz diyosan t 4030 al dediğim gibi ülkemizde 20000 TL ' de az para değil diğer motorlarlada ihtiyacını karşılayabilirsin. Kendin için en sağlıklı kararı tüm şartlarını düşünüp gene sen verirsin. Hakkında hayırlısı neyse o olsun, iyi çalışmalar.

yusF link=topic=44210.msg412699#msg412699 date=1307298177' Alıntı:
dün galaericileri gezdk 4 silindirli bi motor almaya karar verdk mcmormikte intercool yok casenin opsiynlarında 40km/h giden yok bizim tüm isteklerimizin bir aradaolduğu tek motor var oda nh t4030 onunda fiyatında anlaşamadık şuan beklicz başka altarnetf yok yapcak bişey de yok...
4030 modelini alacaksan eğer Harman grupdan almanı tavsiye ederim bizim trakmak o motora çok para istiyor..
bende çok heveslendim ona aynı senın durumdaydım ama fiyatı bi çekti babana sat dedim elemana :)
eğer deutzfarh olsun dersen 410- yada eğer warsa satışta 320 modelleri war onlarda çok seri ve güzel motor vitesleri fln çok..

kardeş zetor al 6 ileri turbo intercool bagımsız öndingilde fren yüksek kaldırma kapasitesi 40 km hız düğme ile 4 çekere bağlanıyor bence tarlaya girdigimde arkama bakmayım rampa çıkarken vites düşmeyim diyorsan bence zetor seri 3le 5 li 12 numara pulluk çekiyom kardeş nh 4030 un kabin dar sanki bizim bi arkadaşda var memnunda

3le kumsalı süremessn ufak at ...
alabilrsen 4030 al ama alamazsan caseyi al biraz daha donanımlı ve daha az paraya.. ama satarm diosan td80 al caseden daha çabuk satarsın ama ömürlük istersen case al daha donanımlı olduğu için
bnm tavsiyem budur nh kullanıcısı olarak..

benim isteğim aslında t4030 galerici 97 den 87 ye indi ama yinede çok pahalı bizde 75 verdk ne yapcaz bilmiyorum.ya td75 yönelcez yada bu işi askıya alcaz zamana bırakcz.aslında galericilern motor başına %22-30 kazançları varmş diyorlar doğrumu bilmiyorm.bizim buralarda zetor diye bi traktör yok onun için bilmyorm.

aykut güler link=topic=44210.msg414088#msg414088 date=1307566372' Alıntı:
t 4030 pahalı geliyorsa alanları td 80 den çok memnun konfor istersen case jx 80 önerebilirim... ok-*-s
kabinleri aynı td ile jx serisinin ikisininde konforu aynı hiçbir fark yok :) sadece kırmızı istersen case al mavi istersen new hollnad al