Agro Pro 2.Avrasya Tarım Fuarı ANKARA

Konusu: Tarım, Hayvancılık, Seracılık ile İlgili Tüm Makine ve Ekipmanları, Aksesuarları, Sistemleri, Konstrüksiyonları, Tarım İlaçları

Başlıca Hizmet Grupları: Tarım, Hayvancılık, Seracılık ile İlgili Tüm Makine ve Ekipmanları, Aksesuarları, Sistemleri, Konstrüksiyonları, Tarım İlaçları

AGRO-PRO AVRASYA “Ankara Tarım ve Tarım Teknolojileri Fuarı”, bereketli geçen bir sezonun ardından, aynı bereketin gelecek yıllarda da yaşanması beklentisi ile Başkentimiz Ankara ' da, 10 - 13 Haziran 2010 tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi ' nde düzenlenecektir.

Ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtabileceğiniz, sektörünüzün sahip olduğu dinamizm ve potansiyeli taşıyabilecek, çok geniş bir yelpazeye sahip, sektörün üretici ve tüketicisini bir araya getirme olanağını sunan sayılı fuarlardan biri olacaktır.

Avrupa Birliği ' ne giriş sürecinde yeniden yapılanma ve modernizasyon ihtiyaçlarını gideren ve ekonominin yükselen bir değeri haline gelen tarım sektörü, hem ihracatını geliştirmek hem de yeni ürünlerini yurdumuz çiftçisine ve yatırımcılarına tanıtmak maksadı ile bu kaliteli platformda bir araya gelecektir.

Türü: İhtisas

Düzenleyen: CNR Ekspo Fuarcılık A.Ş. & Pozitif Fuarcılık A.Ş.

Fuar bu yıl önemli bir rekora da ev sahipliği yaparak şimdiye kadar kurulan en büyük çadırda gerçekleşecek.

Gelmeyi düşünen arkadaşlar olursa buluşabiliriz.Bundan önceki senelerde pek rağbet görmedi,iyi de değildi ama bu sene nasıl olur bilmem...

Ynt: Agro Pro 2.Avrasya Tarım Fuarı ANKARA

fuar takip diye bir yerde yazıyor.Ülke - Şehir :
TÜRKİYE- AKM Ankara (harita)
Fuar Tarihleri :
09.06.2011 - 12.06.2011
Sektör :
Tarım Hayvancılık
Ürünler :
Tarım, Hayvancılık, Seracılık ile İlgili Tüm Makine ve Ekipmanları, Aksesuarları, Sistemleri, Konstrüksiyonları, Tarım İlaçları
Organizatör :
CNR Ekspo
Web :
www.cnrexpo.com
Email :
info@fuartakip.com

Ynt: Agro Pro 2.Avrasya Tarım Fuarı ANKARA

köylü link=topic=44211.msg413948#msg413948 date=1307555080' Alıntı:
5523 09.06.2011
12.06.2011 Tarım Hayvancılık Agro Pro : 2.Avrasya Tarım Fuarı ankara
ya abi neden inanmıyosun aradım sordum adamlar yapılmıyor bu sene diyor bende aynı yerden baktım bu hafta 200 km sırf olmuyo diye erken gittim aradım cnri yok dediler.....