UZEL FİRMASI TEKRAR KAPAN MIİŞŞ

Ynt: UZEL FİRMASI TEKRAR KAPAN MIİŞŞ

hayırlısı olsun aynen fiyatlar çok yüksekti satış yapamıyordu fiyatları biraz daha cazip yapsa kullanıcıya uygun gelse çoğu kişi alır kullanır ama fiyatlar yüksek olunca millet ithal traktör alıp kullanıyor

iyi olmuş biraz dikkat etsinler zamanında yok satıyorlardı degerini bilmediler çiftci nasıl olsa alıyor dediler hiçbir gelişme olmadı ve fiyatları aşırı yüksek 288g 2005 cıkanla hicbir farkıyok 64000tl diyor o motorun hakkı 50000 özelligine göre

keykubat link=topic=44236.msg416394#msg416394 date=1308030558' Alıntı:
aslına bakarsan bende bilmiyom başkan uzelfan nickli arkadaşımız öyle demişti bi yerde ben onun yalancısıyım.
bence doğru değildir.parayı veren herkese traktör verirler

Yenilenen Uzel sitesi için, yenilenme dönemimizi anlatan bir mesaj yazmam gerektiğinde, doğal olarak bu fabrikada geçen ticari hayatımı bir kez daha düşünme fırsatım oldu. Babamın kucağında tanıştım ben çiftçilerle, anımsadığım ilk koku traktörlerimizin, ikincisi ise karış karış gezdiğimiz Anadolu toprağının kokusuydu.

Çiftçiler daha rahat kullansın, işler daha hızlı ve kolay yürüsün diye traktörlere eklenen her bir parçayı, her bir yeniliği bugünkü çocukların bilgisayarlarıyla olan ilişkilerinde olduğu gibi yaşadım.
Çok ciddi bir deneyim ve altyapının üzerine inşa ettiğim kariyerimi ise şu amaç üzerine kurdum; Uzel Ailesi’nin inşa ettiği bu altyapıyı, modern teknikler ve AR-GE çalışmalarıyla mükemmel bir konuma taşımak. Yeni neslin temsilcilerinden biri olarak AR-GE alanındaki çabalarımızın bugün kendi markamızın üretiminde ne kadar büyük avantaj yarattığını görüyor ve mutlu oluyorum.
Ticari hayatın içinde olanlar bilirler, hele de zemini böylesine çakıllı bir ülkede ticaret yapıyorsanız, her türlü büyüme hızına ve olumsuz duruma hazırlıklı olmanız gerekir. Zorluklar ticareti yoketmez, güçlendirir. Krizli durumlardan çıkarak, bir sonraki krizi daha iyi yönetiyor olursunuz.
Uzel Traktörleri’nin bugün, giderek artan bir hızda ve kalitede kendi markasıyla üretime başlamasının nedeni de budur.
Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak, kendi markamızı yeniden ilk sıraya taşımaya kararlıyız.
Geçmişin deneyimlerinden yararlanarak, Türkiye’nin en büyük traktör üreticisi olmaya kararlıyız.
Adalet ilkemizi bir an bile elden bırakmadığımızı kısa sürede tüm eski, yeni çalışanlarımıza ve piyasaya kanıtlamaya kararlıyız.
Bu kadar kararlı olmamızda, her türlü sıkıntılı dönemde, güvenlerini bir an bile esirgemeyen ekibimizin, satış kanalımızın, “Uzel Traktör ürettiyse, Uzel’in traktörünü alırım.” diyen Türk çiftçisinin payı çok büyük.
Şundan emin olabilirsiniz;
“Uzel traktör üretiyor”
Saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Önder Uzel

başkanlık mesajında böyle demiş uzel üretiyor