640 lığı sattım 260 gold aldım ..düşüncelerinizi bekliyorum...

Ynt: 640 lığı sattım 260 gold aldım ..düşüncelerinizi bekliyorum...

öncelikle hayırlı olsun.ama yalnış yapmışsın nekadar genç olursa olsun 640 kadar cefakar değildir.keşke onu alacağına bitane 70-56 alsaydın yüksek model.

ah ah ah çok arayacaksın arkadaş 640 ı bide avrupaysa 640 mumla arayacaksın yinede motorsuz kalmaktan iyi allah kaza bela vermesin

260 hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, kaça aldın, birde 640 kaç modeldi kaça sattın, bende 640 kullanıcısıyım ve çok memnunum yaptığı işten pratikliğinden, özellikle manevra kabiliyeti çok hoşuma gider, döndüğüm yerlerde birçok ağzı açık baktı, yakıtı da güzel, satmasan sana daha çok motorluk yapardı, ama tabi yaptığın işi bilmediği için kullanıcı olarak yorum yaptım, işine uygunsa 260da iyidir diye düşünüyorum. tekrar hayırlı olsun.

Hiç kafanı yorma güzel yapmışsın. Bizde bir kaç sene önce 260 alacaktık bizden önce yan köyden birisi aldı 265le takas yapmış. şimdi öve öve bitiremiyor. 265ten hiç eksiği yok diyor üstelik yakıtıda çok azmış. vites aralıkları çift için çok uygun bizim topraklarda 4lü 10 numara pullukla çiftte arkasına bakmadan gidiyor. Hastasıda çok, temiz bir çift çekerini bulsak bizde alcaz.

• Beğen
Tepkiler: bedirhank_14

hayırlı olsun keşke 70 56 alsaydın modellisi gibi olurdu çok güzel motor yakıtı aşırı değil ayarınca kullandığın zaman

640 64 hp 260 g 65 hp güçleri eşit.640 ı aratmaz bence.Güzel motor almışsınız hayırlı olsun.Yakıt konusunda birşey diyemeyeceğim ama çekişi güzeldir.

keşke 640 verip 70-56 alsaydın kim ne derse desin fergusonun uzel yerli modellerine yanaşmıycaksın deutz motorlular fantom serisi hariç çünkü gerçekten iyi olan motor iyidir fantom 3.105 3.095 filan çok iyi traktörler fergusonu ithal ve 3000 serisinden alıcaksın ama almışsın hayırlısı olsun güle güle kullan

dostum ben kullanıyorum hiç merak etme eger turbo ise 640 çifte girde 640çiların bi debesine çık ben gibi 640 benden kaçıyor.hiçbirde sorun yaşamaızsın değiştirdigine çok memnun olacaksın civata falan da kesmedi daha bende 2004 var da usta yüzü görmedi yağ değişimden başka ..

• Beğen
Tepkiler: bedirhank_14