Erkunt 55 kullananlar arkadaşlar artısını eksisini yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar benim 100 dönüm civarında tarlam var.Yakında emekli olacağım ve bir traktör almak istiyorum.Erkunt bereket 55 almak istiyorum.Bana yorumlarınızla yardımcı olursanız çok memnun olacağım...

Ynt: Erkunt 55 kullananlar arkadaşlar artısını eksisini yazarsanız sevinirim

Kısmet 55 güzel motor üzerinde 3.3 lt 3 silindir Perkins motor var 12 ileri 12 geri her işinizi rahatlıkla görür.

erkunt kısmet 55 güzel fakakt turbosuz ben turbolu makine tavsiye ederim oda erkunt 70 olur oda büyük gelir bence deutz yada same nin 50 60 hp lik bi motorlarına bakın orjinal turbolu ve işinizi fazlasıyla gorur

Arkadaşlar abimizin 100 dönüm tarlası varmış turbolu veya turbosuz farketmez erkunt rahat işini görür.
240 bile rahatlıkla işini görür.
Ben bi erkunt kullanıcı olarak tavsiye ederim hele sizin ağır işiniz olmayacağına göre rahat işinizi görür. ok-*-s

hayırlı olsun ama 70 lik e serisi veya zf al.büyük herzaman büyüktür.satması kolaydır.büyük her işi görürü küçük büğyük işi göremez.2.el temiz ama 70 lik olsun.ilerde kiralık yer ekersin belki bırakır satarsın 70 lik avantajlı.

ben 2010 da ilk çıkan kısmet 55 lerden aldım 8 ileri 8 geri . şu anda 525 saatte . dağdada çalıştım ovadada. bana hiç isyan ettirmedi. bu sene 100 - 120 dönüm arazi işledim . sıkıntı yok . maşallah.