Ne servisler adama traktörünü sattırıyor.

Ynt: Ne servisler adama traktörünü sattırıyor.

Para olacak böyle fırsatları kaçırmayacan. Bizim burda komşu 2007model tt55çift çeker dağcılar kabin ama kabin karşıdan bakınca orjinal gibi duruyo 330 saatte 34500 ' e aldı

Bu ilandaki anlatılanları erkunt görmesin eger görürlerse veya duyarlarsa servisligi direk alınlar elinden.
Erkuntun sahibi hanımefendi bu tür konularda çok hassas.
Ben bayii toplantısına gittim kadın erkeklere taş çıkarttırır.O kadar sert bi kadın ve işini çok profesyonel yapıyor.
Erkuntun buralara gelmesindeki en büyük etken Zeynep hanımdır.

köylü link=topic=44342.msg413821#msg413821 date=1307536167' Alıntı:
savunacak veya başımdan geçen degil.bu sorunu tüm erkuntu olanlar yaşıyor.

Bırak böyle boş lafları ortaya bişey atıp öyle herkes sorun yaşıyo demekle olmaz.
Ben niye hiç yaşamadım. Öyle boş konuşmakla olmaz ortaya bişey atıp sözünün arkasında durman lazım.
Gerçi daha küçüksünüz yazdıklarından bu anlaşılıyor yaşadıkça öğrenirsin......................

Ben 31 yasindayim hic moturum yok.((( Adaletmi bu...

Evlerinde cocuklar birbirlerine moturlarini gösteriyorlar, yaristiriyorlar, kiminki ceker diye saka yapiyorlar....Öbür cocuk bakiyor ve ic geciriyor, keske benimde moturum olsa diyo, gidiyor babasina' BABA BANA NIYE ERKUNT ALMIYORSUN, BENIM NIYE ERKUNTUM YOK' diye isyan ediyor...)))

satocan58 link=topic=44342.msg413879#msg413879 date=1307543935' Alıntı:

Evlerinde cocuklar birbirlerine moturlarini gösteriyorlar, yaristiriyorlar, kiminki ceker diye saka yapiyorlar....Öbür cocuk bakiyor ve ic geciriyor, keske benimde moturum olsa diyo, gidiyor babasina' BABA BANA NIYE ERKUNT ALMIYORSUN, BENIM NIYE ERKUNTUM YOK' diye isyan ediyor...)))
zuha-*-s devlet bahçeli duymasın.... :)

köylü link=topic=44342.msg413877#msg413877 date=1307543492' Alıntı:
sende boşa yaşama 3 tanede sen al.
verseler nie almim kullanmam kapıda dursa ble yeter :D

zuha-*-s bana nie ergut almıyosun benim nie ergutum yok. die işsyan edyo bu daha güzel alk-*s

Koptum yaa zuha-*-s ;D adam babasının malını sayıyo zuha-*-s sana bi 7740 getirim 3 ünü bir çeker feleğin şaşar kimseye artistlik yapma sonra baba bana niye 7740 almıyosun benim niye hiç 105hp+turbo motorum yok diye ağlarsın :D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s bnmde yaşım 13 haydi o zamn bnde döktüriyim taşkalaya bak zuha-*-s ;D :D

Arkadaşlar işte böyle kendini kanıtlamak isteyen çocuklarda var.
Arkadaşta 3 tane erkunt varmış ve şikayetci 3 ünü aynı zamandamı aldın sanki bitanesini aldın maden şikayetin var diğerlerini niye alıyon.
Ben aynı durumda olsam markası ne olursa olsun eğer motordan şikayetciysem o motoru 1 dakika kapıda tutmam.Direk satarım.
Eğer sorun servisse açarım tel. fabrikaya güzel bir dille anlatırım derdimi ben sizin servisinden şikayetçiyim.
Türkiyede pazardaki rekabet düşünülürse bu olaya müdahale etmeyecek fabrika yok.

artık oyunuzu MHP VERİRSİNİZ.BU KADAR GÜLDÜKTEN sonra.birerde erkunt alırsınız baktın sorun çıkıyor serviste açıklarsınız 3 tane dahaa alırsınız........ozaman sizde kimse gülmez....

balyacı sadık43 link=topic=44342.msg413919#msg413919 date=1307552507' Alıntı:
Arkadaşta 3 tane erkunt varmış ve şikayetci 3 ü an zamandamı aldın sanki bitanesini aldın maden şikayetin var diğerlerini niye alıyon.
Ben aynı durumda olsam markası ne olursa olsun eğer motordan şikayetciysem o motoru 1 dakika kapıda tutmam.Direk satarım.
Eğer sorun servisse açarım tel. fabrikaya güzel bir dille anlatırım derdimi ben sizin servisinden şikayetçiyim.
Türkiyede pazardaki rekabet düşünülürse bu olaya müdahale etmeyecek fabrika yok.
sen önce saygıyı ögren. sen de erkunt acısı var galiba yanına yandaş geziyorsun.ben 3 tane erkunt aldım.şikayetimde var.sorunum da var.servislede sorunum var.fabrikaylaada sorunum var.eline birşey geçtimi.mutlu oldun mu?

Bırakın biz yeterince eğlendik :D
nh_fıat link=topic=44342.msg413884#msg413884 date=1307545052' Alıntı:
verseler nie almim kullanmam kapıda dursa ble yeter :D zuha-*-s bana nie ergut almıyosun benim nie ergutum yok. die işsyan edyo bu daha güzel alk-*s

balyacı sadık43 link=topic=44342.msg413919#msg413919 date=1307552507' Alıntı:
Arkadaşta 3 tane erkunt varmış ve şikayetci 3 ünü aynı zamandamı aldın sanki bitanesini aldın maden şikayetin var diğerlerini niye alıyon.

arkadaşlar yorumlarınız düzgün yazın veya yapın.gırgır şamata yeri var orada ne yaparsanız yapın.burada sorunlar konular böyle tartışılacak.saygılı olunacaksa olsun.konuyu uzatmayın