arkdşlar mrba i akşmlr td 65 d plus kab. 4wd almyı düşnyrz kulanan vrsa anltblrm

Ynt: arkdşlar mrba i akşmlr td 65 d plus kab. 4wd almyı düşnyrz kulanan vrsa anltblrm

arkadaşım bana kalırsa yerli traktör alma td65 i kullandım td 85 kullandım ama iyi bir performans alamadım şuanda tl90a kullanıyorum memunum ithal traktör almanı öneririm

Ynt: arkdşlar mrba i akşmlr td 65 d plus kab. 4wd almyı düşnyrz kulanan vrsa anltblrm

bence almayın onlar 3 vites 4 vite olsa güzelde 3 ya yolda gitmiyo tarlayı bilmem ama TD65D önerim bak td65s yada 65-56 s de güzel motorr

bizde ondan satıyoruz vites yok boğuluyo hafif hemen padinaj ediyo daha 1300 saatte götünü açtık karpuz dişlisi değişti balatalar değişti debriyaj balatası da hemen hemen biter

td65 tek ceker aldık gelmedi daha ara işler icin dar lastik çift ceker amcaoğlunda var işini görüyo.bu arada ciftcekerin fiyatı nedir?

bizde var td65d 4 wd memnunuz yakıt fılan da normal arazinin durumuna göre 12 inç yada 13 inç pulluğu çeker biz 12 inç kullanıyoruz o var die bizimki 2006 model şu an için herhangi bi sıkıntısı yok sadece bi mazot otomatiği değişecek ufak bi masrafı var yani 50 tl kadar onun dışında bir şeyi yok ayrıca vites az diye yazmışlar bizimki sürüngen tip 3 kademe takviye kolu 2nin 3ü yada 4ü ile de çift sürebilirsin ha düz 1 lede sürersin bayır vs için gecerli o sölediklerim ben tavsiye ederim açıkçası kullanımı da rahat yormuyor insanı

bizde td65s var memnunum yakıtı normal çok yakmıyor bana göre az yakıyor ama çokta az deil ben bu zamana kadar 1 litre yakanını görmedm 1.3 1.6 civarı yakıyor yolda biraz çok yakıyo ama çoğu tratkörde yolda yakıyor yani erkuntta öle yolda yakıyor.
tdler hepsnde 3 kademe vardır levye vardır 12+12 vites var bize çok rahat yetiyor fazla olsa daha iyi olur tabi ama gerektitmiyo kendisi işi beceriyo
rampalarda çok iyi kolay kolay sesi deişmiyor ben 3 len rahat rahat rampalarda kalkıyorm yüksüz
benmki 2010 modeldir şimdikiler dahada güzel yeni özellikleri var
servisi çok kuvvetli her yere gelirler para almadan giderler geçen bi arkadaşın levyesinin vidası gevşemiş alttan çıkmış servisi aramışlar tarlaya gelip yapıp gitmişler vidayı takmak için tarlya geliyorlar :)
2. el konusundada lider durumda

plus modelleri bildigim kadarıyla 69 hp falan diyolar ama bence zayıf motor alacaksan td75s modeli ni dene oda 3 silindir orjinal turbo 72 hp çok şahane bi traktor torku oldukca yüksek benim en begendigim traktorlerden birisi new holland markasında td75s modeli

cazgin0020 link=topic=44366.msg414109#msg414109 date=1307598883' Alıntı:
plus modelleri bildigim kadarıyla 69 hp falan diyolar ama bence zayıf motor alacaksan td75s modeli ni dene oda 3 silindir orjinal turbo 72 hp çok şahane bi traktor torku oldukca yüksek benim en begendigim traktorlerden birisi new holland markasında td75s modeli
plus serisi 69 hp turbo zaten önceklerdede vardı çok eskileri hariç (2007 den onra hepsi turbolu çıktı gariba))bnmki plus deil orjnal turbolu plusları biz aldıktan 2 3 ay sonra çıkardılar bi kaç özellik eklemişlerdi msela düğmeli çift çeker vardı şimdi daha yenileri çıktı euro3 bunlar daha güzel turbo intercool ama 69mu bilmiyom... plus 69 ...

kabinli alacaksan d al .. s de orjnl kabin yok benmki sonradan ama orjnl gibi sadece klima eksik :(