Fransız hükümetinden çiftçilere 1 milyar avro

Fransız hükümetinden çiftçilere 1 milyar avro

Fransa Başbakanı Francois Fillon, kuraklık tehdidi yüzünden zor günler geçiren tarım sektörüne yaklaşık 1 milyar avro tutarında yardım sözü verdi.

DEMEKKİ AVRUPA DA İYİ KURAK VAR.

Ynt: Fransız hükümetinden çiftçilere 1 milyar avro

Bizde yedi tane bölge, bir okadarda farklı iklim koşulu var. Bir bölgede olmassa, bir müddet sonra diğer bir bölgede aynı ürün yetişebiliyor, yokluğu hissedilmiyorki ki, üreticinin bir bölümü etkilenmiş kimin umurunda?

birçok yerde dolu oldu.nohutlar kurudu.vs vs.birçok arzi çks ye kayıtlı degil.sigirtassı yok.ne olacak hanı nerde destek yardım bizde.o bunu yaptı.bu şunu yatı bak onlar batırdı biz<ler çıkardık.vasa viso

2011 yılı kırsal kankınma makine hibe desteklerinin başvurularını yapar iken mayıs sonu açıklayacaklarını
söylemişlerdi, bu tarihlerde bir arkadaşımız il tarım müdürlüğüne başka bir işi için gittiğinde bu konuyuda
sormuş, demişlerki çok para geldi her başvurana hibe vereceğiz, neden açıklamıyorlar, 2 gün sonra seçim var
ilimizde 3 millet vekili çıkıyor, akp nin millet vekili çıkarabilmesi şahibeli, çıkaramaz ise kesin bizim hibe paralarının %75
ini tırpanlayacaklar.

bartu link=topic=44383.msg414580#msg414580 date=1307713625' Alıntı:
2011 yılı kırsal kankınma makine hibe desteklerinin başvurularını yapar iken mayıs sonu açıklayacaklarını
söylemişlerdi, bu tarihlerde bir arkadaşımız il tarım müdürlüğüne başka bir işi için gittiğinde bu konuyuda
sormuş, demişlerki çok para geldi her başvurana hibe vereceğiz, neden açıklamıyorlar, 2 gün sonra seçim var
ilimizde 3 millet vekili çıkıyor, akp nin millet vekili çıkarabilmesi şahibeli, çıkaramaz ise kesin bizim hibe paralarının %75
ini tırpanlayacaklar.

Kesinlikle katılıyorum. Hatta,öyle bir durumda , ayrılan paranın birkaç katı fazla talep geldi diyeceklerdir.