erkunt

arkadaşlar babamın bi arkadaşı traktör alacak tı bu yeni new holland 2011 td 65 orjinal kabin turbo intercool olanlara yani plus seri lerden alacaktı bayi gelecek dedi bekliyorlardı babama sordu ne alalım die biz erkunt dedik ama o illede new holland dedi erkuntlara hiç bakmadan ama dün babam yanına gitti erkuntlara baktınmı dedi oda hayır bakmadım sadece uzaktan gördüm dedi babam hadi gidip bakalım dedi gittik babamın arkadaşı hasta oldu erkunta içine bibindi dedi bune rahatlık arkadaş dedi çok hoşuna gitti neyse ayrılmışlar erkunt bayisinden KARATAŞ lardan akşam bi habergeldi biz alıyok erkuntu dedi babamda hayırlı olsun dedi erkun 70t orjinal kabin 2011 model ZF şanzumanı aldılar mf 135i 10.000 tl saydılar üste 49 vercekler sizce nasıl bize hayırlı uğurlu olsun demek düşer

Ynt: erkunt

kardeş kabin klima ZF şanzıman 4*4 kompresör bildigim kadar bendaha görmedim erkunttu ek özelliklerini bilmiyorum tam olara ama hafta sonu bakmaya gitcem nasip olursa ozamn yazarım sizlere

tahir link=topic=44411.msg414714#msg414714 date=1307731732' Alıntı:
kardeş kabin klima ZF şanzıman 4*4 kompresör bildigim kadar bendaha görmedim erkunttu ek özelliklerini bilmiyorum tam olara ama hafta sonu bakmaya gitcem nasip olursa ozamn yazarım sizlere
ok-*-s
anladım güzel ya aynı sayılır yinede..

kardeş senin erkuntta kompresör yokmu biraz önceki fotoda lastiği şişiriyordun orda gördüm
SmhGwz link=topic=44411.msg414708#msg414708 date=1307731285' Alıntı:
Hayırlı olsun
Sadece kabin klima mı ? yoksa EK özellikler de warmı hepsi 59 bin mi?..
sadece kabn klimalısı ben işte 52 ye aldım iyi yani fiyatlar artı diyorlardı ama..

tahir link=topic=44411.msg414723#msg414723 date=1307732106' Alıntı:
kardeş senin erkuntta kompresör yokmu biraz önceki fotoda lastiği şişiriyordun orda gördüm
Yok bende komresörsüz aldık bi k özellikte yok sadece kbinklima war ama belki düşünebiliriz komresör olur sonra dediler..
o resimdeki kuyruk milie takılanlardan onla şişirdk ondan war...

kardeş neden kompresörlü almadınki
SmhGwz link=topic=44411.msg414727#msg414727 date=1307732204' Alıntı:
Yok bende komresörsüz aldık bi k özellikte yok sadece kbinklima war ama belki düşünebiliriz komresör olur sonra dediler..
o resimdeki kuyruk milie takılanlardan onla şişirdk ondan war...

tahir link=topic=44411.msg414732#msg414732 date=1307732362' Alıntı:
kardeş neden kompresörlü almadınki
Ne bilim ki ben nh nh derken enişteyle same bayisinde bulduk kendimizi 2000 sameye istediler 35 bin wazgeççtik köyden bi abi var oda erkunt az yakıyor şöyle böyl diyormuştu babama bana dedi boşwer ben bilmiyom zf şajıman diyip duruyorlar ama bilmiyomd edim nh bayisine 65-46 baktık oda çurumüşü malum deniz kenarı :) oda kaldı ikindi el td65D ye 45 85 e 55 isteyince onlarda kaldı sonra T4030a 90 bin çekti bubana sat dedim :D
sonra babamlar işte erkuntun bayisindeki elemanla fln görüşmüşler bakmışlar işte abi sana sadece kabin klimalı lazımsa ondan verlim tmm demiş öyle yani banada dedi alak mı al dedim ek piston fln sitemez boştaken inmez aşşa ugraştırır dedim oda fazla teferruat o kadar arıza dedi almadık o zmn sonra balyeci arkadaşları olsadı olurdu tarlda guzel olur ama yeri warsa iveco kamyonlardan uydururuz dediler öyle gidiyor bakalım birazdaha çalışsında bi kompresör ayarlarız ona :)

kardeş bizde 80 lik orjinal akabin düşünüyoz ZF şanzıman kompresörlü ek piston nasıl sence
tahir link=topic=44411.msg414698#msg414698 date=1307730941' Alıntı:
arkadaşlar babamın bi arkadaşı traktör alacak tı bu yeni new holland 2011 td 65 orjinal kabin turbo intercool olanlara yani plus seri lerden alacaktı bayi gelecek dedi bekliyorlardı babama sordu ne alalım die biz erkunt dedik ama o illede new holland dedi erkuntlara hiç bakmadan ama dün babam yanına gitti erkuntlara baktınmı dedi oda hayır bakmadım sadece uzaktan gördüm dedi babam hadi gidip bakalım dedi gittik babamın arkadaşı hasta oldu erkunta içine bibindi dedi bune rahatlık arkadaş dedi çok hoşuna gitti neyse ayrılmışlar erkunt bayisinden KARATAŞ lardan akşam bi habergeldi biz alıyok erkuntu dedi babamda hayırlı olsun dedi erkun 70t orjinal kabin 2011 model ZF şanzumanı aldılar mf 135i 10.000 tl saydılar üste 49 vercekler sizce nasıl bize hayırlı uğurlu olsun demek düşer

tahir link=topic=44411.msg414751#msg414751 date=1307733473' Alıntı:
kardeş bizde 80 lik orjinal akabin düşünüyoz ZF şanzıman kompresörlü ek piston nasıl sence
3 pistonlu olanlardanmı 4 mü? birde 90lık fln çıkacak diyorlar hemen almayacaksa belke biraz..
normal olarak güzel ama bazı takılan mazemeler dandik .. lastik- cdçalar- kabin ışıkları yada o kolların indirmek kaldırmak içn elini arkaya doğru uzatıyon geride yapmışlar ide ben en önde kullanıyorum koltugu temelli zor oluyor :) ama içi fln geniş kabinin yolda da hızı gidiyor :)