erkunt 80.4 4 silindirliler tarlada ilk bende :)

Ynt: erkunt 80.4 4 silindirliler tarlada ilk bende :)

yani illa erkunt fanatikliği yapacaz diye ilginin mini lazerini 4 metrelik lazer diyosunuz...)))bırakın siz erkuntun 4 metrelik lazer çekmesini yatağından bile oynatamaz siz kimi kandırıyorsunuz.

okty link=topic=44425.msg414954#msg414954 date=1307797103' Alıntı:
yani illa erkunt fanatikliği yapacaz diye ilginin mini lazerini 4 metrelik lazer diyosunuz...)))bırakın siz erkuntun 4 metrelik lazer çekmesini yatağından bile oynatamaz siz kimi kandırıyorsunuz.
usta ben 4 mertelik falan demedim video başlıkları oylemiş ben sadece videoları siteye attım

okty link=topic=44425.msg414954#msg414954 date=1307797103' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s
cazgin0020 link=topic=44425.msg414955#msg414955 date=1307797274' Alıntı:
usta ben 4 mertelik falan demedim video başlıkları oylemiş ben sadece videoları siteye attım

emeğine sağlık kardeş.

İtalyan mı o :) yok yaw yerli :) en çok duydugum şey bizimkinede öyle diyorlar :D
ama masseyciye helal olsun önu kalkıyo fln tam gaz ileri :D
neresiki burası tarla çok ıslak ve motorlarda hep tasviye aleti takılı :)
tşkler..

paylaşım için teşekkürler.

arkadaşlar Videodaki NH kaçlık?
Erkuntun çektiğin laserde neden anten yok.manuel çalışan bir tesviye olabilir mi?

bilen varsa yardımcı olsun.Erkunt baya zorlanıyor.Bu şartlarda biraz işi zor gibi.

emeğine sağlık güzelde,şimdi senin yanındaki mavi renkli traktörle mukayese edersen yanılmış 0lursun...rakip falan demişsin...traktör ts a 110 değilmi,0 traktör 2 tane erkunt un yaptğı işi yapar...şimdi burda birini överken ötekini karalamayalım ve birde üstüne,f0rdla mukayese...ikinci husus ,erkuntlar ın geleceğini görüy0rum devamlı yenilik peşindeler...lazerde erkuntun ön lastikler yere basmıy0r ,lazerde traktör biraz sallı 0lması lazım..bende lazer kullanıcısı 0larak,(t0prağın sertliğini bilemem)4 mt re lazer erkunta büyük,ilerde bi tarafı patlar.tşkr

balyacı sadık43 link=topic=44425.msg414962#msg414962 date=1307799896' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*
eyw
alipasalierkan link=topic=44425.msg414963#msg414963 date=1307800249' Alıntı:
Güzel paylaşım. Yeni 4 silindirlerde sahalara inmeye başlamış...:D
ewet yavaş yavaş videoları çogalır nasıl oldugunu anlarız
SmhGwz link=topic=44425.msg414964#msg414964 date=1307800571' Alıntı:
İtalyan mı o :) yok yaw yerli :) en çok duydugum şey bizimkinede öyle diyorlar :D
ama masseyciye helal olsun önu kalkıyo fln tam gaz ileri :D
neresiki burası tarla çok ıslak ve motorlarda hep tasviye aleti takılı :)
tşkler..
ewet hepsinde tesviye takılı neresi bi bilgim yok erkunt operatoru huseyin soyguder in deneme videolarından

TT 55 link=topic=44425.msg414970#msg414970 date=1307803727' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler.

arkadaşlar Videodaki NH kaçlık?
Erkuntun çektiğin laserde neden anten yok.manuel çalışan bir tesviye olabilir mi?

bilen varsa yardımcı olsun.Erkunt baya zorlanıyor.Bu şartlarda biraz işi zor gibi.
abi 76 hp traktor zaten bu alet buna kullanılmaz kucuk lazım deneme yapmışlar

Tesviye Servete büyük zorla çekiyor.Bu 4 silindirlilerin en çok merak ettiğiim yakıtı nasıl acaba 3 silindirliler gibi mi acaba?

Yinede Helal olsun.Çekiyor sonuçta. :)

samsunbafra link=topic=44425.msg414971#msg414971 date=1307804223' Alıntı:
emeğine sağlık güzelde,şimdi senin yanındaki mavi renkli traktörle mukayese edersen yanılmış 0lursun...rakip falan demişsin...traktör ts a 110 değilmi,0 traktör 2 tane erkunt un yaptğı işi yapar...şimdi burda birini överken ötekini karalamayalım ve birde üstüne,f0rdla mukayese...ikinci husus ,erkuntlar ın geleceğini görüy0rum devamlı yenilik peşindeler...lazerde erkuntun ön lastikler yere basmıy0r ,lazerde traktör biraz sallı 0lması lazım..bende lazer kullanıcısı 0larak,(t0prağın sertliğini bilemem)4 mt re lazer erkunta büyük,ilerde bi tarafı patlar.tşkr
kardeş rakip diye ben demedim huseyin soygüder erkunt operatoru yüklemiş bu videoları youtubeye facede gordum ordan bulup paylaştım diger new holland td 110 sanırım bencede ama 2 erkuntun yapacagı işi yapması olanaksız yani tarlada 2 alet çalışması ile tek aletin çalışması bir olmaz ne kadar ne olursa olsun ve erkunt zaten sallı motor çekeceginden çok çok fazlasını taktıkları için oyle oluyor normal şartlarda erkuntlar çok agır oldugu için o konuda bi şuphen olmasın kardeş eyw bu arada ok-*-s

demir45 link=topic=44425.msg414975#msg414975 date=1307805032' Alıntı:
Tesviye Servete büyük zorla çekiyor.Bu 4 silindirlilerin en çok merak ettiğiim yakıtı nasıl acaba 3 silindirliler gibi mi acaba?

Yinede Helal olsun.Çekiyor sonuçta. :)
ewet servete çok çok büyük o tesviye yakıt konusunda benim bildigim sürekli agır şartlarda çalıştırırsan pulluk gibi o zaman ekonomik ama boşta 3 silindirlerden kesinlikle daha fazla oldugunu soyleyebilirim zatende erkunt 4 silindirler çiftçimiz 3 silindirleri çok zorlaması ve zorlayınca yakıta bindigi için 4 silindirleri çıktı servet 3 silindire kullanılan pulluk kullanıldıktan sonra zorlamayıp yakıttan düşecegi pullukta düşüncesi var tabi kesin olçum yapmadan bilinemez

....Öncelikle Erkunt gibi bir firmanın olması Türkiye için bir kazanç bir Türk olarak gurur verici....
....Böyle sayısı 3 ü geçmez Türk firması da olmasa kendi kendimize derizki bi motor bile yapamıyoz....
....Erkunt spesifik bi marka hızla gelişiyor tebrikler başarılar....

.....Şimdi 4.4 cc 75 bg bir traktöre çok değilmi 4 ton 75 bg e ağır değilmi ...30 saatteki motor neden bicon keser ... Reklam yaparkende bence bi usulü olmalı karşılaştırdığı traktörle Erkuntun aynı cümle içinde kullanılması bile yanlış ....

mf 6445 perkins 4400cc motor 4300 kg 95 bg ...Erkunt 80.4 4100 kg 4400 cc 76 bg şimdi bu traktörü alan adam farzı misal de biz 60-56 yı 99 da aldık hala motor taş gibi bunun için aynı şeyi bırak 10 seneyi 5 sene sonra diyeb,lirmiyiz.....

...dün köydeyiz gök gürledikçe dedemin içi gidiyo tarladan ekin alacakta 80 yaşındaki adamın cebine para girecek köylü parayı böyle kazanıyo aldığından hayır görmesse yaşamdan hayır görmez Allah heimize paramızın hayrını göstersin.....

ha bu kubota neden reklam yapmıyor acaba ?.......

Mustafa abi Erkunt dediğin gibi ek ağırlıksız bile çok ağır.Bizim yeni aldığımız Bozok 45S de 2.9 lt 3 silindir 55 hp 2900 kg falan ruhsatta 3 ton yazıyor bir tarafını kesmez inşallah.