Hikaye nasil gidiyo (hikayenin temasi)

eskiden hikaye yazardim lise 2 filan simdi paslanmışmıyım

• Kullanılan toplam oy
    21
İlk senemdi bugun benim daha yeni sinifıma alısmıstım bahçeye inerken karsımdan bi kız geldi ay kadar parlak gunes kadar hayat saciyordu . evet evet bu sefer bu iste aradıgım kızdı sonunda buldum o kızı ….
zamanla muhabeti kurmustum . bu sefer gercekten buldum ruyalarım susleyen gecelerimi calan kızı. Söylücektim ben iki kelimeyi ama sadece 2 kelimeyi eger o gun baskası olsa soylerdim harelde ama nedense agzım kilitleniyo nefes almam zorlasıyo ilk defa asık olmusun ben ilk defa her gun hatta her saat bası soylucem diyordum ama içimde ki sesten gelen sozcukler diyorduki ya kabul etmesse bi daha nasil bakcan nasil konuscan bir utanc alıyordu kalbim evet seni karsidan sevmek daha guzeldi seninle hayal kurmak cook guzel di….
unuturum belki zamanla demiştim kendimi ondan sogutmaya baslamıstım.
gunler hafta haftalar ayları kovalamıs 10 ay olmustu bugun soylucem dedim evet soylucem …
sabah kalktımda karımda agri olmustu bu agrinin sebebi aksam yediklerim degil biraz sonra konuscaklarımdı heralde evet bu sefer soyledim o iki kelimeyi
Ardan aylar yıllar gecmişti

Azrail(a.s) konusuyordum evet canımı almadan lutfen 1 kez gorsem olmazmı !!!!!!!!!!!

ß.yanigli