zetor - mf - j.deere - vs.. HOLLANDA Leeuwarden 2009 tarım fuarı

Ynt: zetor - mf - j.deere - vs.. HOLLANDA Leeuwarden 2009 tarım fuarı

aksazlı kardeş güzel paylaşım eline sağlık ama bir soru sorucagım kafama takıldı bakıyorum sen erkunt kullanıcısın ama bakıyorum zetorun bölüm başkanı kardeş ben anlamadım bu işi yanlış anlama yerinde gözümüz yok ama kafama takıldı

Bende massey kullanıcısıyım ama landini bölümünde görev yapıyorum öyle bir şey yok. Herkes kullandığı traktörün bölümünde görev yapacak diye bir şey yok

tahir link=topic=44476.msg415597#msg415597 date=1307904114' Alıntı:
aksazlı kardeş güzel paylaşım eline sağlık ama bir soru sorucagım kafama takıldı bakıyorum sen erkunt kullanıcısın ama bakıyorum zetorun bölüm başkanı kardeş ben anlamadım bu işi yanlış anlama yerinde gözümüz yok ama kafama takıldı
Tahir kardeş önce zetoru çok seviyorum.. eğerki bayi servis ağı iyi olacak kesinlikle zetor alırım. bölüm başkanlığına gelince,, modetör arkadaşlar uygun gördü bende elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.. ok-*-s

estafurullah kardeş ben zaten öyle demedim zetora gelince gerçekten güzel motor kardeş ben bu siteye resim atmayı bilmiyorum bir kaç kez denedim ama olmadı bnm resimleri yollasam paylaşırmısın zahmet olmassa

tahir link=topic=44476.msg415617#msg415617 date=1307904853' Alıntı:
estafurullah kardeş ben zaten öyle demedim zetora gelince gerçekten güzel motor kardeş ben bu siteye resim atmayı bilmiyorum bir kaç kez denedim ama olmadı bnm resimleri yollasam paylaşırmısın zahmet olmassa
bazen bende yapamıyorum ama sen yolla koymaya çalışırım.

tahir link=topic=44476.msg415617#msg415617 date=1307904853' Alıntı:
Tahir toprağım hangi ilçe hangi köylüsün olmassa geleyimde bi paylaşım yapalım....

merkeze baglı kadıkırı köyü şeker fabrikasının arkası organiza sanayisinn altı
mustafagursacli link=topic=44476.msg415656#msg415656 date=1307907120' Alıntı:
Tahir toprağım hangi ilçe hangi köylüsün olmassa geleyimde bi paylaşım yapalım....