KUBA kullananlar

arkadaşlar 'KUBA cg100 dik motor- sport' model motorsiklet almayı düşünüyorum. Gaziantepte üretiliyormuş,100 km ' ye 1.5 lt benzin harcıyormuş, kalitesi hakkında bir bilgim yok. KUBA kullanan arkadaslar varsa-yazarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Ynt: KUBA kullananlar

traktor ve hayvancılık sitesi burası genel olarak ama yinede yorumlayalım :) kuba güzeldir ama çelik motorum var çok şahane tavsiye ederim sk 125 clasicc model çekişi yakıtı güzel motorun 100 lük motorlar kucuk gelir bence

Bende kuba 100lük ortada depolu olandan var. 2 sene oldu dediğin gibi 1.5 litre yakıyor hatta boşu çok kullandığın yerde daha da az yakar. Parasına göre iyi, diğer çin mallarının yanında daha iyi diyenleri duydum, geçen yaz bizim köyde cg 100 ortadan depolu modeli çok sattı. senin dediğin ortası açık olanlardanmı ?

sf_hoca link=topic=44497.msg415909#msg415909 date=1307967705' Alıntı:
arkadaşlar 'KUBA cg100 dik motor- sport' model motorsiklet almayı düşünüyorum. Gaziantepte üretiliyormuş,100 km ' ye 1.5 lt benzin harcıyormuş, kalitesi hakkında bir bilgim yok. KUBA kullanan arkadaslar varsa-yazarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler...

kuba 100 alma bi üst modelinin sport u da var 125 al veya kanuni al o bunlardan daha iyidir

benim almak istediğim ortası açık olan 'cup' modellerinden değil. cup modeller XY100 olarak belirtiliyor. ben 'touring' modelinden, deposu önde olandan istiyorum. Allah kısmet ederse!

sf_hoca link=topic=44497.msg415942#msg415942 date=1307969293' Alıntı:
benim almak istediğim ortası açık olan 'cup' modellerinden değil. cup modeller XY100 olarak belirtiliyor. ben 'touring' modelinden, deposu önde olandan istiyorum. Allah kısmet ederse!

tmm işte benim dedigimde ondan vitesli vede debriajlısı senin dediginde bu

ben kullanmaktayım aynısını yakıt az şu ana kadar bir arıza yapmadı ,çok zorlamama rağmen baya sağlammış.vergisi yok ama tabi motor küçük olduğu için 85 km hız yapıyor fazla yapmıyor,zaten arazidede hız yapmaya gerek yok arazi için ideal tavsiye ederim, ama genede almadan önce bir test et derim

kuba servisinle goruştum, 10 numara motor olduğunu söyledi ve motoru kullanan kişinin de motora iyi bakmasını gerektiğini belirtti, hor kullanınca er yada geç arıza yapar diyede uyardı.