arkadaşlar fiat 80-66 dt difransiyali bulabileceğim yedek parçacı bilen var mı ?

fiat 80-66 dt difransiyali aranıyor !

selam arkadaşlar , 80-66 çift çeker difransiyali arıyorum . bildiğiniz firmalar , yedek parçacılar veya belki difransiyal satan tanıdınız varsa yazabilir misiniz . sağolun ...

Ynt: arkadaşlar fiat 80-66 dt difransiyali bulabileceğim yedek parçacı bilen var mı ?

cçr-*-s cçr-*-s yav arkadaş niye kimse bişey yazmamış adam sıkışmış yardım istiyor hepiniz tarlada hasattamısınız ne olur yardımcı olsanız kardeş valla benim traktör 285 mf ama mozottan yıldım enyakın zaman da ilk fırsatta senin traktörden almayı düşünüyorummm...parça konusuında bilen arkadaşlar konuyu görün ce belki yazarlar ......yaşasın fiat 8066 efsane traktörr.. ;)

Ynt: fiat 80-66 dt difransiyali aranıyor !

fiatcı link=topic=44524.msg416366#msg416366 date=1308007968' Alıntı:
selam arkadaşlar , 80-66 çift çeker difransiyali arıyorum . bildiğiniz firmalar , yedek parçacılar veya belki difransiyal satan tanıdınız varsa yazabilir misiniz . sağolun ...
bursa/ mustafa kemalpaşa parça bayi HALİL KANAR LA İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ NH marmara bölgesi parça bayii halletemeyeçeği sorun yoktur internetten araştırabilirsiniz

Ynt: arkadaşlar fiat 80-66 dt difransiyali bulabileceğim yedek parçacı bilen var mı ?

bulunduğun en yakın new holland servisine git ve irtibata geç ellerinde yoksa bile bulup getirtirler merak etme fiat o bizim burda 94 model fiatın parçaları bulunuyor serviste