bu ne

19535_2346_14062011_1.jpg

Ynt: bu ne

Aslinda icler acisi bir durum gibi geldi bana. Icecek suyu ancak ordan tegmin edebiliyorki agizlarindaki kamislarla suyu cekiyorlar. En azindan bana öyle geldi. Biraz fazla duygusal olabilirim. Ama su tablodan baska bisey cikaramadim...

satocan58 link=topic=44552.msg416767#msg416767 date=1308075085' Alıntı:
Aslinda icler acisi bir durum gibi geldi bana. Icecek suyu ancak ordan tegmin edebiliyorki agizlarindaki kamislarla suyu cekiyorlar. En azindan bana öyle geldi. Biraz fazla duygusal olabilirim. Ama su tablodan baska bisey cikaramadim...

herkes bunu çıkarırdı satılmış abi bu duruma gülcek biri yoktur herhalde bu dünyada

köylü link=topic=44552.msg416770#msg416770 date=1308075198' Alıntı:
2011 yılında teknolojinin ve çagın uzay oldugu bir dönemde ilkellik mi yoksulluk mu sömürgemi yorum sizlerin.
Sömürgenin oldugu yerde medeniyet olmaz. Her kim mandasina birini aldiysa cahil ve fakir birakmaya zorlarki isleri kolaylassin.. Biz niye gelisemiyor dersini.....

satocan58 link=topic=44552.msg416773#msg416773 date=1308075318' Alıntı:
Sömürgenin oldugu yerde medeniyet olmaz. Her kim mandasina birini aldiysa cahil ve fakir birakmaya zorlarki isleri kolaylassin.. Biz niye gelisemiyor dersini.....
abi sonrası yokmu

satocan58 link=topic=44552.msg416767#msg416767 date=1308075085' Alıntı:
BU RESİMDEN ALINACAK ÇOK DERS VAR ASLINDA....HALİMİZE BUGÜNÜMÜZE ÇOK ŞÜKÜR...
YARATAN ALLAH... AMA BUNLARDA PEK KARA YAW....

BENDE BİR TAKVİM VAR DI.BUYIL TAŞINRKEN KAYBOLDU VEYA YIRTILDI.AMA 2000 YILNDA ELİME GEÇTİ BİE ECZANEDEN BİRÇOK YERE ULAŞTIRDIM.
konu bir akbaba ve aç bir somalili çocuk.biliyıorsunuz bu ülkede kıtlık hakim.çocuk 4 km ilerideki birleşmiş milletler kampına sürünerek gidiyor.akbaba onunu ölmesini bekliyor veya hareketsiz kalmasını bekliyor parçalamaya.bu olayı bir avrupalı gazeteci görüntülüyor.tabi müdahale etmiyor.yılın fografı seçilir ve gazeteci bbunalıma gire intihar eder.
bu dünyanın başına ne kötülük geldiyse batıdan geldi.....

köylü link=topic=44552.msg416788#msg416788 date=1308076224' Alıntı:
BENDE BİR TAKVİM VAR DI.BUYIL TAŞINRKEN KAYBOLDU VEYA YIRTILDI.AMA 2000 YILNDA ELİME GEÇTİ BİE ECZANEDEN BİRÇOK YERE ULAŞTIRDIM.
konu bir akbaba ve aç bir somalili çocuk.biliyıorsunuz bu ülkede kıtlık hakim.çocuk 4 km ilerideki birleşmiş milletler kampına sürünerek gidiyor.akbaba onunu ölmesini bekliyor veya hareketsiz kalmasını bekliyor parçalamaya.bu olayı bir avrupalı gazeteci görüntülüyor.tabi müdahale etmiyor.yılın fografı seçilir ve gazeteci bbunalıma gire intihar eder.
bu dünyanın başına ne kötülük geldiyse batıdan geldi.....
aynen ülkeleri bölen onlar içişlerine karışan onlar sömürgeci onlar