YENİ JOHN DEERE 6R, 7R, 8R VE S SERİLERİ ORİJİNAL TANITIM VİDYOLARI 2012...!!!

Ynt: YENİ JOHN DEERE 6R, 7R, 8R VE S SERİLERİ ORİJİNAL TANITIM VİDYOLARI 2012...!!!

çok güzel videolar ön tarafların farları masseyinkine benzemiş kabinin kapıları tek kapı haline getirilmiş harika motorlar bir yerden çıkıp bir yere girmesi çok güzel

Ynt: YENİ JOHN DEERE 6R, 7R, 8R VE S SERİLERİ ORİJİNAL TANITIM VİDYOLARI 2012...!!!

Ben 35 yasın dayım bu şekilde çifçilik yapmaya benim ömrüm yetmez zannetmiyorum...!!! bizlerin Türklerin bu sekilde çifçilik yapması için bi 100 sene daha gerekli...!!! iç-*-* iç-*-* iç-*-* Paylasım için tessekkürler...!!! alk-*s alk-*s alk-*s

John Deere ' de bu yıl büyük yenilik çalışması var. Büyük serilerinin hepsini yeniledir. Kalıp olarakta 6R serisi eski 6030 serisine göre daha büyük duruyor. O bir eksikti. Kabinleride çok dardı. Bunu gidermeye çalışmışlar. Özellik olarak pek fark yok diye tahmin ediyorum. Şanzımanlarında hâla kol sistemi var.

BASAYEV link=topic=44564.msg417209#msg417209 date=1308144969' Alıntı:
çok güzel videolar ön tarafların farları masseyinkine benzemiş kabinin kapıları tek kapı haline getirilmiş harika motorlar bir yerden çıkıp bir yere girmesi çok güzel
evet ön farlar masseyden alıntı gibi ama güzel görünüyor