massey 2615

Ynt: massey 2615

Burda karsta yaklaşık 100 tane sattılar hepsini ıngiliz diye sattılar. Üzerlerindeki tüm levhaları sökmüş öyle satıyorlar. Hepsini de beygir gücü olarak 55 diye satmışlar. Ben kullandım rampada gelen herkes geçti.

eno7 link=topic=44568.msg419281#msg419281 date=1308646885' Alıntı:
Burda karsta yaklaşık 100 tane sattılar hepsini ıngiliz diye sattılar. Üzerlerindeki tüm levhaları sökmüş öyle satıyorlar. Hepsini de beygir gücü olarak 55 diye satmışlar. Ben kullandım rampada gelen herkes geçti.
Kullananlarin cogu memnun yakit performans olarak gayet kompakt bir traktor.ayrica malatyadaki denememizde tt 50 ve tt55den cekis olarak daha iyi oldugunu kanitladi.

Siz galiba testleri düz arazide yapmışsiniz o vites hızı fazla olduğundan kaynaklanıyor. Rampaya gelince tt55 le arasında iki vites fark ediyo. 20 yıllık traktörler gibi duman çıkarıyor. Yakıt diyorsunuz çekmeyen traktör neden yaksin ki. 8 numara üçlü pullugu 1 vitesle çekmiyor işte. Fabrikadan servis müdürü bile geldi tt 55 le kıyas edemezsin dedi adam. Siz sadece satış için bana satan galeri de 11 numara 4 lü pulluk 4 takviye ile çekiyo dedi. 11 numara pullugu taktım ön tekerler yerden kesildi :):) 2 takviye ile patinaj yaptı 3 takviye ile boğuldu :) :)

• Beğen
Tepkiler: Usakstyle64

eno7 link=topic=44568.msg426247#msg426247 date=1310805373' Alıntı:
Siz galiba testleri düz arazide yapmışsiniz o vites hızı fazla olduğundan kaynaklanıyor. Rampaya gelince tt55 le arasında iki vites fark ediyo. 20 yıllık traktörler gibi duman çıkarıyor. Yakıt diyorsunuz çekmeyen traktör neden yaksin ki. 8 numara üçlü pullugu 1 vitesle çekmiyor işte. Fabrikadan servis müdürü bile geldi tt 55 le kıyas edemezsin dedi adam. Siz sadece satış için bana satan galeri de 11 numara 4 lü pulluk 4 takviye ile çekiyo dedi. 11 numara pullugu taktım ön tekerler yerden kesildi :):) 2 takviye ile patinaj yaptı 3 takviye ile boğuldu :) :)
20 yıllık traktörler gibi duman çıkarsa herhalde Euro3 motor sınıfında olmazdı. Bende var hiç duman çıkardığı falan yok. Çekmeyen bir traktör neden yaksın ki? 2615 çekmiyor öylemi ? İşte bu çok komik. TT55 in çektiğini 2615 kopartır. Sizin traktörün 2615 olduğundan emin misin?

ben kulllanıyorum gayette memnunum tt55 falan hikaye hidrolik filitresine başgelemedi benim bi arkadaş borcu bitse hemen değişecek çekmediğini söyleyen arkadaşımın 2615 kullanıcısı olduğuna inanmıyorum veyahutta çok büyük motorla mukayese ediyor 2615 i kendi sınıfındaki motorlarla karşılaştırırsa oda memnun kalacak özellikle yakıy konusunda

eno7 link=topic=44568.msg426247#msg426247 date=1310805373' Alıntı:
yanlışın var kardeş benim pulluk 3 lü 10 numara alpler motor boş gibi gidiyo birinci vitesle rahat çekiyo sen motora iyi bi bak seninki 2615 değil yada hatalı üretim servise götürde bir baksınlar nasıl olsa her yerde servisi var