Firma ile İlgili Açıklama : Kurulduğu ilk günden bugüne ürün ve hizmette kalite anlayışından taviz vermeyen KMC Makina San. Tic. Ltd. Şti., Kültivatör(kazayağı) üretiminde ARGE Çalışmalarıyla Ülkemizin teknoloji üssü konumundadır.. Bu Gün 6 Adet Faydalı Model Belgesi Ayrıca 2 Adet Faydalı Model 2 Adet Patent Müracatı Yapılmış olup HİZMETE devam etmektedir.
Kurulduğu ilk günden bugüne ürün ve hizmette kalite anlayışından taviz vermeyen KMC Makina San. Tic. Ltd. Şti., Kültivatör(kazayağı) üretiminde ARGE Çalışmalarıyla Ülkemizin teknoloji üssü konumundadır.. Bu Gün 6 Adet Faydalı Model Belgesi Ayrıca 2 Adet Faydalı Model 2 Adet Patent Müracatı Yapılmış olup HİZMETE devam etmektedir.

KMC Makina San. Tic. Ltd. Şti. kültivatör üretimini kendine hedef seçmiştir ve bu yolda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetle en yüksek teknolojiyi sunmaktadır.Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen KMC Makina San. Tic. Ltd. Şti. yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da daha önce göstermiş olduğu kaliteli çizgisinden sapmadan siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.