YENİ FENDT 700 VARIO SERİSİ TANITIM VİDYOLARI 2012....!!!

Arkadaşlar bu vidyolarda da Yeni Fendt 700 Vario serisini göreceksiniz. Sonunda merakla beklenen Yeni 700 Vario' nun tanıtımları başladı. Birçok tanıtım vidyosuda bugün itibariyle yayına girdi. Bende sizlerle paylaşmak istedim. Traktörü şahsen beğendim. Özellikle tasarımı çok hoşuma gitti. Alışıla gelmiş o eski Fendt görüntüsü tamamen değişmiş. Çokta güzel olmuş. İnşallah en kısa sürede 400 Vario serisinede böyle bir dizayn yaparlar. Donanım olarakta çok güzel bir traktör. İnşallah en kısa sürede ülkemizde de görebiliriz. Alamasakta inceleme fırsatımız olur diye düşünüyorum....:D

Neuer Fendt 700 Vario
Fendt 700 Vario SCR
NEW Fendt 700 in actie - Trekkerweb.nl
Mit 240 PS ins neue Geschäftsjahr: Der Traktorenhersteller Fendt zieht in Marktoberdorf Bilanz
Fendt «700 Vario SCR»

Ynt: YENİ FENDT 700 VARIO SERİSİ TANITIM VİDYOLARI 2012....!!!

çok şık makine yapmışlar helal olsun hakikaten. Adamlar biliyo bu işi. kabin sistemi ve arka farlar çok hoşuma gitti :) akşam olsunda yatıp rüyamızda görelim :D

hayal olmaz tayyip erdoğan sayesinde hayaller gerçek oluyor yakında mazot 4000 tl çeltik 800-900 tl buğday 550-600 tl bu fiyatlarla fedt ın en kıralı alırsınız elimizdekini satmasak iyidir bim-*s bim-*s bim-*s ama umut kömüş öküzünden kuvvetliymiş hayaldi gerçek oldu öyle ya da böyle güçç*-* güçç*-* güçç*-*

EFE YUSUF link=topic=44589.msg442145#msg442145 date=1315576347' Alıntı:
abu banka kıredilerini uygun vermese acaba köylünün durumu ne olurdu karış-*-s karış-*-s karış-*-s
bankalar veriyor ama alacağını alıyor.dediğin gibi elimizdeki motura sahip olalım bunlara herhalde bir 10 15 sene sonra sahip olabiliriz o zamana kadar bunlarda teknolojiye yenik düşer nasıl olsa