nh tt 65 intercooler

nh tt65 intercooler tek çeker alacazda kullananlar yada bi yerden duyan varsa herhangi bir sorunu var mı? son günlerde nh dan haberler gelmeye başladım da ondan sordum teşekkürler

Ynt: nh tt 65 intercooler

arkadaşım bende almayı düşünüyorum tt65 14-9-28 lastiklisini bi tanıdığımda tt55 var kullandım çekişi yakıtı güzel ama ağır işte tt65 in daha az yakacağını daha rahat iş yapılacağını tahmin ediyorum tt65i kullanan veya performansına şahit olan varsa yardımcı olursa iyi olur

demir45 link=topic=44655.msg432203#msg432203 date=1312847811' Alıntı:
Ne gibi bir sorun olabilir ki motor şanzuman vs. hepsi aynı sadece intercoolor takmışlar birde kaporta değişmiş bu kadar.
teknik bilgidense kullanıcının görüşü benim için daha önemli mesela kullanan adam derki radial lastik bunlarda iyi olmuyo memnun değilim der normal lastikli daha iyi olur der mesela aklımızda bulunur araştırırız öyleyse ona göre alırız

bızde tt65 de var hattat a 60 da tt nın çekişi yakıtı ıdare eder vıtes gecışlerı yarı sekromec oldugundan sert 12 36 cant lastık aldım patatescılık yapıyoz sadeceyol hızı cok guzel hattatın kullanımı cekışı yakıtı daha guzelyol hızı yok şimdı yenı hattat a 65 12x12 alıcam 15 gune kadar gelcek onda tum ıstedıgım herşey mevcut *098*-

fatih ödemişli link=topic=44655.msg432210#msg432210 date=1312849593' Alıntı:
bızde tt65 de var hattat a 60 da tt nın çekişi yakıtı ıdare eder vıtes gecışlerı yarı sekromec oldugundan sert 12 36 cant lastık aldım patatescılık yapıyoz sadeceyol hızı cok guzel hattatın kullanımı cekışı yakıtı daha guzelyol hızı yok şimdı yenı hattat a 65 12x12 alıcam 15 gune kadar gelcek onda tum ıstedıgım herşey mevcut *098*-
tt65 intercooler mı yoksa eski tiplerden mi

Bende 2005 model tt65 tek çeker var, öncesinde 54c vardı. Bakabilirsiniz 2. eli piyasada aranıyor ama diğer modeller kadar bulunmuyor, hatta bikaç zaman önce ilan sitelerinde ve tanıdıklardan falan araştırdım 2.elini bulamadım.. Yani diğer kullanıcılarda benim gibi memnun olsa gerek. Buzamana kadar en ufak dahi sıkıntı yaratmadı, bahçecilik üzere kullanıyorum, bilmiyorum ama kullansam 50 yıl arkama bakmadan kulllanırım. orjinal lastikleri duruyor değiştirmedim, kalın lastikli olması çok hoş. Lastik ara genişliğini dar kullanıyordum fakat toprak sıkışıyo temizliği zor oluyo diye ters çevirip genişlettim, meğer traktör önceden hiç çekmiyomuş, şimdi öyle bir tutunuyor ne patinaj ne bişy haldır haldır sürüyorum. Ben memnunum, herkesinde aldığı traktörden memnun olmasını canı gönülden isterim, tt65ide tavsiye ederim

alican4177 link=topic=44655.msg438498#msg438498 date=1314494105' Alıntı:
Bende 2005 model tt65 tek çeker var, öncesinde 54c vardı. Bakabilirsiniz 2. eli piyasada aranıyor ama diğer modeller kadar bulunmuyor, hatta bikaç zaman önce ilan sitelerinde ve tanıdıklardan falan araştırdım 2.elini bulamadım.. Yani diğer kullanıcılarda benim gibi memnun olsa gerek. Buzamana kadar en ufak dahi sıkıntı yaratmadı, bahçecilik üzere kullanıyorum, bilmiyorum ama kullansam 50 yıl arkama bakmadan kulllanırım. orjinal lastikleri duruyor değiştirmedim, kalın lastikli olması çok hoş. Lastik ara genişliğini dar kullanıyordum fakat toprak sıkışıyo temizliği zor oluyo diye ters çevirip genişlettim, meğer traktör önceden hiç çekmiyomuş, şimdi öyle bir tutunuyor ne patinaj ne bişy haldır haldır sürüyorum. Ben memnunum, herkesinde aldığı traktörden memnun olmasını canı gönülden isterim, tt65ide tavsiye ederim
bende bahçecilikle uğraşıyorum fakat bende çok bahçe yok 10 dönüm kadar bahçe var 120 dönüm açık arazi var bahçe tipini düşünmüyorum zaten tt65 in tentesini çıkarınca armut-şeftali bahçesinde işimi görür bahçe tipleri çok alçak birde piyasa pek tutmuyo bahçe tiplerini gibime geliyo

benimde 12 dönüm kadar şeftali erik var, bi 10 dönümde zeytin,muşmula. Ektiğim alanda hersene değişiyo tarla olarak. Ama oda doğru olabilir tarla versiyonları piyasada daha fazla işte kullanıldığından tercih ediliyo ama bence bu bahçe versionları için eksik sayılmaz da tercih meselesi diyelim. Bizim buralar düzlük alanlar, kumluk yerde çok, kalın lastik gömülmesini engelliyo. Birçok kişi dalıp pulluğu fazla kaçırıp karnını yere oturturken ben öyle bi problem yaşamıyorum. Güven veriyo bana, alcak olması da benim işime yarıyo bahçe altlarına rahatlıkla grebilyrm

alican4177 link=topic=44655.msg438503#msg438503 date=1314495276' Alıntı:
benimde 12 dönüm kadar şeftali erik var, bi 10 dönümde zeytin,muşmula. Ektiğim alanda hersene değişiyo tarla olarak. Ama oda doğru olabilir tarla versiyonları piyasada daha fazla işte kullanıldığından tercih ediliyo ama bence bu bahçe versionları için eksik sayılmaz da tercih meselesi diyelim. Bizim buralar düzlük alanlar, kumluk yerde çok, kalın lastik gömülmesini engelliyo. Birçok kişi dalıp pulluğu fazla kaçırıp karnını yere oturturken ben öyle bi problem yaşamıyorum. Güven veriyo bana, alcak olması da benim işime yarıyo bahçe altlarına rahatlıkla grebilyrm
aynen öyle arkadaşım bizim buralardada kum yerler var kısmen yüksek olması daha iyi olur diyorum önümüzdeki günlerde alcağım tt65 turbo intercolu az kaldı ))) ))) 14/9/28 lastikli düşünüyorum 13/28 küçük gelir 16/9/28 büyük gelir birde ayçiçeği sıralarına sığmaz lastik en iyisi 14/9/28