makina ekipman desteği

Sivasta makina ekiman desteği sonuçları açıklandı balya, pancar söküm ve birkaç makina dışında neredeyse tüm başvurular kabul edilmiş diğerleri yedek listeye alınmış kendi ilinizdeki sonuçları bekliyoruz ve birde ek ödenek varmı bilgisi olanlardan lütfen paylaşsın

Ynt: makina ekipman desteği

Bende baktım şimdi bana çıkmış sılaj biçim makinasına başvurmuştum,babamda pancar söküm makinasına başvurmuştu ona çıkmamış.(bu gün sevindirici bir haber aldık)

hacimmet link=topic=44658.msg418158#msg418158 date=1308335724' Alıntı:
sağol Muhtarım 85 puan vermişler bu demek oluyorki bu yıl yaptığımız işin aynasına bakmışlar ben hayvan listesi felan vermiştim üzerimde yonca ve mısırda görünüyor.

sana vermıyeceklerde banamı verecekler yerınde gelse görseler yaptığın işi dünden verirler sana :) bizede çıkmış pancar makınası artık çamurda bnde sökebileceğim güçç*-*

Ağır Abi link=topic=44658.msg418168#msg418168 date=1308335988' Alıntı:
sana vermıyeceklerde banamı verecekler yerınde gelse görseler yaptığın işi dünden verirler sana :) bizede çıkmış pancar makınası artık çamurda bnde sökebileceğim güçç*-*
:), sanada hayırlı olsun Muhtarım ne almayı düşünüyon Barşmı?
nabolant link=topic=44658.msg418193#msg418193 date=1308336844' Alıntı:
nerden bakılıyor internette var mı?
ikizceli link=topic=44658.msg418199#msg418199 date=1308337041' Alıntı:
verilen makinaları liste halinde görmemiz mümkünmü tc girip sorgulamadan
arkadaşlar bulunduğunuz ilin tarım il üdürlüğü sitesinden bakın exel dosyası olarak indiriyorsunuz oradan tc sorgulatıp bakıyorsunuz çıkmışsa zaten gösteriyor çıkmamışsa başvurunuz kabul edilmedi diyor(yanlış eksik tc de yazılsa aynısını diyor sadece çıkanlar var galiba exel içeriğinde)

bizede taş toplama makinesi çıkmış
yüksel tarımdan başvurmuştuk bu makine nasıl bilen var mı?
taşlı arazi kalmayacak
destek çıkan arkadaşlara hayırlı olsun

bizede çıka çıka saman aspiratörü çıkmış yav ;D Balıkesirde artık balya yapılıyor her yerde toz saman kamadı ki napıcaz biz bu makineyle?? Mısır silajı yada buğday akrarılırmı bununla yoksa sadece samanmı atar bu biz hep saman attığımız için hiç daha silaj veya nohut buğday gibi şeyler atmadık eski aspiratörle :8