bu da benim A75' im

Ynt: bu da benim A75' im

valla daha yeni aldım 120 ssat falan oldu biraz fazla gibi geldi bana ama servise sordum.. daha yeni bira çalışssın yakıtı düşer dedi .. ama şunu söyliyeyim çekiş mükemmel... 74 beygir gücünde ama çoğu 80 beygir traktöre taş çıkartır.... lüks olayına gelince kamera olayı bana biraz saçma geldi autocontrol olayını da sadelik daima en güzel olandır diye istemedim siparişi manel hidrolikli olarak verdim bence hidrolik sistemi hassasiyeti falan olsun mükemmel.. manuel olmasının hiçbir dezavantajı yok... almayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim .. bende birde 900 ' lük olanıda var o ise tam bi canavar.. 7740 ford muş 398 çift çekermiş hepsini siliyor.. tam bi canavar takımları tamirlemeye bıktım her yer kaynak içinde oldu dip patlatanı parçaladı pullukların okları yamuldu ....vs.vs...

Ynt: bu da benim A75' im

daha pulluk kullanmadım ama 2 li 17 nrumara pulluğu çok rahat sallar kullanırsam 2 li17 kullanırım tarla sürme işlerini 900 lük olanla yapıyorum onada 3 lü 16 no kullanıyorum ama pulluklar küçük geliyo 3 lü 18 no almayı düşünüyorum.....