ÇAYIR BİÇMEDE YENİ DİZAYN

Ynt: ÇAYIR BİÇMEDE YENİ DİZAYN

Saol muhtar...Arkadaslar daha önce anlatmistim, elimde sadece bu video var...Sag taraftaki saci görüyorsunuz. Aynisi ön taraftada var. Öyle cok prof bisey degil ama gercekten cok ise yariyor. Üzerine önce delikli bir serit demir kaynattirmis. daha sonra asagidaki saci tellerle o delikle seride baglamis. Aradan tas kacmasin diyede samyel kesmis üzerine. Yonca saca gelince biraz yatiyor ama kesinlikle tamburanin bicaklarindan kacmiyor. 0 kayipla biciyoruz.. Gecen sene 100 dönüm bictim tek tas degmedi. Kabinli kabinsiz her motura lazim. Hemde cok ucuz maliyetli. Iyi bir demir ustasi cok daha iyisini yapabilir...

en iyisini yapmışsın eline sağlık bende sac yapıcam yapıcam derken sezon açıldı 3 haftadır dışarıda biçtim. taş toprak ne gelirse atıyor. Allah tan traktör büyükte az atıyor. ben jd 2030 la biçtim 240 olsaydı kafam taşlardan yarılırdı...

bizim kasabadaki tamburların hemen hemen hepsi bu şekilde önü kapalı... yalnız saç deil..taş ocaklarında kullanılan bant lastikleri var...onlardan yaptıryolar...bizim motor kabinsiz die yaptırmadık ama çok taş geliyo...

Foto yokmu yav benim tel açmıyo videoyu satılmış abi:) bende yaptım sadece küçük çakıl gibi taşları atıyo oda bazen :) arkadaşlar bence sizlerde yaptırın :) çok güzel oluyo:) ben kaynak vurmadım yalnız çuvatali yaptım

hacimmet link=topic=44822.msg426353#msg426353 date=1310846406' Alıntı:
güzel olmuş kardeş benim yoncalardada taş var bazen çarpıyor motora ve bana,bende branda almayı düşünüyordum bu sistemde güzelmiş.
sagol memet gardas. aslinda saglam branda daha iyi olur. Bunu baban götürüp kasabadaki kaynakciya kaynattirmis. Iyi bir kaynak ustasi özense cok daha güzel bisey cikar ortaya..
GENÇ EYMIRLİ link=topic=44822.msg426360#msg426360 date=1310847309' Alıntı:
Foto yokmu yav benim tel açmıyo videoyu satılmış abi:) bende yaptım sadece küçük çakıl gibi taşları atıyo oda bazen :) arkadaşlar bence sizlerde yaptırın :) çok güzel oluyo:) ben kaynak vurmadım yalnız çuvatali yaptım
Foto yok elvanim. Ama agustosda bicerken detayli resim ceker atarim...