STYER TÜRKİYE YOLUNA GİRDİ

Ynt: STYER TÜRKİYE YOLUNA GİRDİ

Abdullahh link=topic=44842.msg420454#msg420454 date=1308949668' Alıntı:

Güzel haber demek az gelir, bu haber harika bile sayılır. Steyr in hakikisi Avusturya dan gelecek olanıdır, diğer farklı ülkelerden gelecek olanlar kesinlikle çakma olacaktır. Yani sadece ismi STEYR olacaktır. İnşallah sadece Avusturya dan getirirler de Türk çiftçisi de kalite görür. :)

selam arkadaşlar biz styer traktörü iki sene önce diyarbakır tarım fuarına getirdık tarım fuarı 5 gün sürdü 5 günde 15 sefer sorguya çekildik nede ise koç gurubun elamanları bizi fuardan atacaklardı ancak beşinci günde CNH. nın genel müdürü avuturyadan geldi traktörün onlara ait olduğunu ve kaçak olmadığını söyledi bizde son günde rıhat bir nefes aldık koç yapabilseydi traktörü fuaradan atıracaktı ama şimdi iş garantilendi ve tanıtım için traktörler yola çıktı 20 gün sonra isatanbul gümrüyünde olacak hep beraber gürecez inşalah

mehmet aslan link=topic=44842.msg420659#msg420659 date=1309035558' Alıntı:
selam arkadaşlar biz styer traktörü iki sene önce diyarbakır tarım fuarına getirdık tarım fuarı 5 gün sürdü 5 günde 15 sefer sorguya çekildik nede ise koç gurubun elamanları bizi fuardan atacaklardı ancak beşinci günde CNH. nın genel müdürü avuturyadan geldi traktörün onlara ait olduğunu ve kaçak olmadığını söyledi bizde son günde rıhat bir nefes aldık koç yapabilseydi traktörü fuaradan atıracaktı ama şimdi iş garantilendi ve tanıtım için traktörler yola çıktı 20 gün sonra isatanbul gümrüyünde olacak hep beraber gürecez inşalah

Steyrin tanıtımı konusunda, traktörleri tanıtacak olanlar ve traktörleri tanıyacak olan Türk çiftçisi zorlanmayacaktır. Çünkü önceki yıllarda Steyrin bir Türkiye geçmişi var. Vaziyete bakılırsa sizin koç gurubuyla bir alakanız yok. Önemli olan bu traktörlerin parça ve servis konuları olacaktır. Sadece merak ettim, bu konularla ilgili olarak sizin konumunuz nedir?

tekirdağlı kardeşım biz olsak olsak ancak bir kulanıcı veya bir bayisı olıruz çünki ben styer traktörün hastasırıyım parça ile servise gelince getiren arkadaşımız bunların zemin çalışmasını yapmış traktör konusunda acemi deyıller