JOHN DEERE Mİ FENDT Mİ?????

EVET ARKADAŞLAR PERFORMANSINA GÖRE HANGİSİ DAHA İYİ BEN JOHN DEERE KALİTESİNİ BİLİYORUM AMA FENDT PEK BİLMİYORUM TARLADA OLSUN ÇEKİŞMEDE OLSUN HANGİSİ DAHA YORUMLARINIZ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM......

Ynt: JOHN DEERE Mİ FENDT Mİ?????

768 link=topic=44861.msg420608#msg420608 date=1309019974' Alıntı:
İşin içinde fendt varsa, hangi konuda olursa olsun başka traktörden söz etmemek daha doğru olur. :)

Fendt Güzel Traktöre Benziyor Ama Bizim Buralarda Olmadığı İçin Kullanma Şansım Olmadı Konyada Var Ama Gidemedim Bir Türlü......
poyraz2030 link=topic=44861.msg420609#msg420609 date=1309020195' Alıntı:
JD varken başka neden söz edebilirsinki?....fendt fena değil ama servisi yok parçası sıkıntı markamı değilmi belli değil...jd her yönden iyidir

Bende John Deere yi Çok Severim Fendt i Görüp Kullanmadığımdan Dolayıda Kullananların Bilgi Sahibi Olanların Yorumlarını Bekliyorum.....

mustafagursacli link=topic=44861.msg420604#msg420604 date=1309017383' Alıntı:
üyeliğin hayırlı olsun ...........Fendt demek ne demek traktörün bir kaç sınıf üstünde bir şey.....

Teşekkür Ederim Bu Siteyi Uzun Süredir Takip Ediyordum Dün Kayıt Oldum Tam Bana Göre Bir Site Traktörlere Kısaca Çiftçiliğe Meraklıyımdır Yalnız Tarlarla Okulum Olduğundan Yazları Gidip Ve Tatillerde de Aralarda Tarla Sürme Fırsatı Buluyorum Babamda Ailece Ankaradayız Köyü Çok Seviyorum İleride Çiftçilik İşini İlerletmeyi Düşünüyorum Okul Bitsin 7Sene Okul Yeni Başladım Üniversiteye Mesleğe Geçtiğimde Çiftçilikle İlgili Hayallerim Var Hepinize Yorumlarınızdan Dolayı Çok Teşekkür Ediyorum Fendtlere Pek Isınamadım Buralarda Kullanan Varsa Bizleri Aydınlatır Diye Düşündüm Allaha Emanet Olun.......

poyraz2030 link=topic=44861.msg420609#msg420609 date=1309020195' Alıntı:
JD varken başka neden söz edebilirsinki?....fendt fena değil ama servisi yok parçası sıkıntı markamı değilmi belli değil...jd her yönden iyidir
:D :D fendt hakkında ilk defa marka mı değil mi belli değil diyen birini duydum. traktör teknolojisinde liderliği eline almış bir makine fendt

Çekişmeden kastım daha çok hangisinin daha güçlü performanslı olması gibi Fendt i pek bilmediğimden soruyorum hangi yönlerden Fendt hangi yönlerden John Deere üstün yani +ları ve -leri nelerdir.....

Türkiye şartlarında servis ağı, yedek parça yönünden jd daha iyidir ama fendt i yapan adam da çok iyi yapmış çok yakar ama tarlada jd yi ezer geçer lakin fendt servisi Ankara da sana garanti veriyor gelip yapıcam diye ama çiftçi adam beklleyemez yedek parça zaten ithal ürünlerde en büyük sorun... performans yönünden fendt derim ama jd ninde çok iyi olduğu kesin özellikle amerikan olanları...

İki Markada Eskiden Beri Traktör Üreten Marka Buralarda Fendt Gerek Servisi Gerek Fiyatıyla Almaktan Vazgeçirten Sebebler Ben John Deere ler çok Hoşuma Gidiyor Ama Benim İçin Önemli Olan Tarlada Vb Hangisi Daha Güçlü Traktör Çekişmelerindede Aslında Her Markanında Birbirinden Ayıran Özellikler Mevcut Benim Fendt Yaygın Olmadığından Görmediğim İçin Sizlerden Bilen Kullanan Varsa Bilgi Edinmek Amaçlı Soruyorum Yorumlarınız İçin Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyorum......

Fendt ile ilgili bazı yorumlar yapan arkadaşlar için yazıyorum; Her yönüyle Fendt diyebilseydi kullanıcılar şu anda Fendt Türkiye ' de satış patlamasına neden olurdu. Fiyatı pahalı cümlesinin altına sığınan arkadaşlar ; Adidas ' da pahalı Nike ' da pahalı ama hala satılabiliyor Türkiye ' de.

ben FENDT in yanında diğerlerini traktör kalsmanına bile sokmuyorum

eğer fendr traktörse diğerleri o john deerimiş deutzmuş bunlar at arabası

her yönüyle fendt

john deere dunyada lider dir en eski markalardandir. ve ayni zamanda almanya hannover fyarinda 7280r YİLİN TRAKTORU secilmistir teknolojik olmasa secmezler.fendtten geri kalmaz ve dunyada yaygindir eger jd at arabasiysa bizim yerli traktorler sumerlerden kalma tas tekerlektir. *098*- *098*- *098*- *098*-