domuz ayçiçegi hasatına başlamış

ayçiçeklerini gezmeye çıkmıştım artık kuruma evresi başlamış... ortalama gelecek ay bu günlerde hasat başlar domuzlarda iş başı yapmış biçiyor bu arada akşam bir operasyon yapacam bakalım snip-*-s birde eski kasetleri tarlanın kenarındaki ayçiçeklerinin yapraklarına uzatacam çit gibi cd leri çalıların ve agaçların dalına baglicam korkar diyorlar sizce :S

Ynt: domuz ayçiçegi hasatına başlamış

bizimde buralarda var bi domuz sürüsü 30 35 kadar varmış ekinleri hep ezip geçmişler ama aydında zarar yok daha kazmayı yeni bitirdik :D
kaset işini bilemcem deneyen olmadı
aslında pilli bir radyo gibi bişe alcan ascan dala çalsın sabaha kadar korkarlar o zmn
birde pigo die bi ilaç var denemeyin daha çok geliyolar ;D
köyden alanlar çok olmuştu bi b.ka yaramamıştı bide özellikle bi tarlayı mahvetmişlerdi domuzlar ;D

nh_fıat link=topic=44871.msg420752#msg420752 date=1309094906' Alıntı:
bizimde buralarda var bi domuz sürüsü 30 35 kadar varmış ekinleri hep ezip geçmişler ama aydında zarar yok daha kazmayı yeni bitirdik :D
kaset işini bilemcem deneyen olmadı
aslında pilli bir radyo gibi bişe alcan ascan dala çalsın sabaha kadar korkarlar o zmn
birde pigo die bi ilaç var denemeyin daha çok geliyolar ;D
köyden alanlar çok olmuştu bi b.ka yaramamıştı bide özellikle bi tarlayı mahvetmişlerdi domuzlar ;D
pigo domuz kovar degil çagırır diosun zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

ben tam 28 gün mısır tarlasında sabaha kadar domuz bekledim. yağmur yağdı yeri geldiğinde resmen işkence oldu. radyo dediler banada ilk zaman gelmedi sonradan alıştı geldi. elektrikli tel gericen yada sürek yapıp alayını kırıcan yoksa başedilemiyor....

Bizim pancarıda mahfetmiş elektronik kuş ve domuz kaçırıcısı aldık kurduk faydası oldu.Geçen gün tüpü bitmiş patlamayınca o gün gece yine gelmiş hemen değiştirdik tüpü. Faydası oluyo tüfek gibi patlıyo :)