Hiç UFO gördünüz mü?

bay-*s bay-*s bay-*s bay-*s bay-*s
Arkadaşlar biz mesleğimiz gereği gece ve gündüz hep arazideyiz.İçinizde görüpte mantığının almadığı bir olay oldu mu?
Ben şahsen hiç görmedim. Gördükleriniz varsa anlatın.Sadece ufo değil.Yerden ışık yükselmesi yada Tanımlayamadığınız birşeyler mutlaka olmuştur.

bay-*s bay-*s bay-*s

Ynt: Hiç UFO gördünüz mü?

Yerden ışık yükselsiğini 3 arkadaş gördük gece dolaşırken. Mezarlıkta şehit mezarından beyaz bir ışık yükseliyordu. Yavaştan döndük köye doğru gittik :D

Geçen yıl botaş boru hattını gezen jandarma arabası eski bir mezarlığa yaklaşınca arabaya tuhaf şeyler olmuş. Araba sallanıyormuş. Oradan uzaklaşmışlar.

Dqn link=topic=44948.msg421754#msg421754 date=1309375883' Alıntı:
Yerden ışık yükselsiğini 3 arkadaş gördük gece dolaşırken. Mezarlıkta şehit mezarından beyaz bir ışık yükseliyordu. Yavaştan döndük köye doğru gittik :D

Geçen yıl botaş boru hattını gezen jandarma arabası eski bir mezarlığa yaklaşınca arabaya tuhaf şeyler olmuş. Araba sallanıyormuş. Oradan uzaklaşmışlar.

Ben askerliği Gelibolu da yaptım.Bizim taburun üst kısmında savaş olmuş.sayısız şehit düşmüş.Herkes gece nöbetinde Başsız gelin gördük.Garajdaki araçların farları kendiliğinden yanıyor derlerdi.en yakın arkadaşım gece 2-4 nöbetinde yerden adam çıktı dedi.hele birisi vardı.nöbet yerini bırakıp koşarak tabura kaçmış.ben görmedim hiçbirşey.

TT 55 link=topic=44948.msg421758#msg421758 date=1309376338' Alıntı:
Ben askerliği Gelibolu da yaptım.Bizim taburun üst kısmında savaş olmuş.sayısız şehit düşmüş.Herkes gece nöbetinde Başsız gelin gördük.Garajdaki araçların farları kendiliğinden yanıyor derlerdi.en yakın arkadaşım gece 2-4 nöbetinde yerden adam çıktı dedi.hele birisi vardı.nöbet yerini bırakıp koşarak tabura kaçmış.ben görmedim hiçbirşey.
bende bişi görmedim ama bazı şeyler derlerdi böyle birden askerle koşarak karşıdan geçerler fl diyrekten..
uvv korktum :( krss-*s kapatın konuyu ... cuuk-*-s kap-*-s
kuşları besliyek bes-*-s at-*-s ineklere bakak :)

Birkaç yıl önceydi, buğday biçimi zamanlarıydı, belki de bu vakitler ve bu saatlerdeydi, iki arkadaş kahveden eve gelirken hava nasıl acaba diye o tarafa bu tarafa bakınırken bir kilometre falan uzakta çok yüksekte olmayan ve yere paralel olarak sabit bir hızda giden beyaz renkli yuvarlak bir ışık küresi gördük. Işık , sanki florasan ampuller gibi beyaz bir ışıktı ama etrafını hiç aydınlatmıyordu. Bir müddet gittikten sonra sanki dağılır gibi oldu ve gözden kayboldu. Kesinlikle, bizim bildiğimiz ve o güne kadar görmüş olduğumuz birşey değildi. Birdaha da rastlamadım ama kesinlikle dünyamıza ait olan birşey değildi.

768 link=topic=44948.msg421788#msg421788 date=1309380970' Alıntı:
Birkaç yıl önceydi, buğday biçimi zamanlarıydı, belki de bu vakitler ve bu saatlerdeydi, iki arkadaş kahveden eve gelirken hava nasıl acaba diye o tarafa bu tarafa bakınırken bir kilometre falan uzakta çok yüksekte olmayan ve yere paralel olarak sabit bir hızda giden beyaz renkli yuvarlak bir ışık küresi gördük. Işık , sanki florasan ampuller gibi beyaz bir ışıktı ama etrafını hiç aydınlatmıyordu. Bir müddet gittikten sonra sanki dağılır gibi oldu ve gözden kayboldu. Kesinlikle, bizim bildiğimiz ve o güne kadar görmüş olduğumuz birşey değildi. Birdaha da rastlamadım ama kesinlikle dünyamıza ait olan birşey değildi.
[glow=red,2,300]hemşerim deme böyle şeyler gidecem buralardan....[/glow]

768 link=topic=44948.msg421788#msg421788 date=1309380970' Alıntı:
aslında bende bir kere gördüm ama anlatmıcam sonra unutamıyo insan... şaşrı-*-*

aykut güler link=topic=44948.msg421791#msg421791 date=1309381310' Alıntı:
[glow=red,2,300]hemşerim deme böyle şeyler gidecem buralardan....[/glow]

Nereye gitmeyi düşünüyorsun? bunlar dünyanın her bölgesinde yıllardan beri görülen olaylar. Dünyamızın da içinde bulunduğu bu koskoca evrende yanlız olacağımızı düşünmek bana mantıklı gelmiyor. Düşman olsalardı bugüne kadar zarar verirlerdi. Ben uzaylıların olduğuna ve arada dünyamızı ziyaret ettiklerine inananlardanım. :)

768 link=topic=44948.msg421794#msg421794 date=1309382240' Alıntı:
Nereye gitmeyi düşünüyorsun? bunlar dünyanın her bölgesinde yıllardan beri görülen olaylar. Dünyamızın da içinde bulunduğu bu koskoca evrende yanlız olacağımızı düşünmek bana mantıklı gelmiyor. Düşman olsalardı bugüne kadar zarar verirlerdi. Ben uzaylıların olduğuna ve arada dünyamızı ziyaret ettiklerine inananlardanım. :)
bende buna inanıyorum abi benimki şaka misali laf olsun diye yanlış anlama...

aslında gördüm ufumu ışık mı göz yanılması mı hala çözemedik.bir akşam memlekete gidiyorum gece saat 22 sıaraları köye gelmeden 20 km mesafede kayalardan oluşan dağlık bir yerde aniden bir ışık çıktı her yer bembeyaz oldu.korktuk yıldırm desek yagmur yok bulut yok zaten mevsim kurak çok parlak kuvvetli bir ışık hala çözemedik tek olsam yanıldım sayaraım ama 4 kişi olduk bazen anlatıyoruz bazende es geçip gidiyoruz.çok anlatan var buna ben zer konuları .

bu yeden ışık yükselmesini bende gördümde onlar ufo değil değişik kağıttan bir mataryel içlerinde ışık var o sıcaklıkla yükseliyolar sonra ışık bitincede yok oluyolar