Hibe Desteklemesi ile Aldığımız Çayır Biçme Makinesi Supertar HKY 978

Markasını ilk defa duyduğumuz makineyi alıp almamakta tereddütte kalmıştık ama biraz araştırınca kaliteli bir makine olduğu kanısına vardık. Makineyi biraz deneme fırsatım oldu biçimi ve çalışma hızı gayet güzel. Daha çayırları biçmeye başlamadık ama makineden memnun kalacağımızı düşünüyorum.

Bu da yeni aldığımız kepçenin fotoğrafı. :) Eskisi manuel kovalıydı bu pistonlu, diğerine göre daha kullanışlı.

Ynt: Hibe Desteklemesi ile Aldığımız Çayır Biçme Makinesi Supertar HKY 978

hayırlı olsun ahmed bey :) destekleme bize de çıkmış hem de mibzere :) aldıydık ii oldu :D yarısını devlet baba ödeyivecek :D

Ally TOKMAKCI link=topic=44991.msg422439#msg422439 date=1309551681' Alıntı:
hayırlı olsun ahmed bey :) destekleme bize de çıkmış hem de mibzere :) aldıydık ii oldu :D yarısını devlet baba ödeyivecek :D

Teşekkür ederim Ali Bey kardeşim. Biz de ilk anda mibzer yazdıracaktık ama baktık, 2003 model mibzerin yerine yenisini almaya gerek yok diyerek 70 model çayır biçme makinemizin yerine yenisi çıkar belki diye yazıldık ve çıktı. :)
Emektar Aktiv ' i de böylece emekliye ayırmış olduk. :D

Efsane40 link=topic=44991.msg422441#msg422441 date=1309551709' Alıntı:
Güzel Makine Hayırlı Olsun.....

Teşekkürler. :)

Hayırlı olsun kardeş çayır biçme makinanız ve kepçeniz bu kepçeden bendede var hayvan gübresi sıyırmak ve yüklemek için kullanıyorum bendeki öztoprağın sizinkide geniş ağızlı gibi.

hacimmet link=topic=44991.msg422448#msg422448 date=1309552307' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeş çayır biçme makinanız ve kepçeniz bu kepçeden bendede var hayvan gübresi sıyırmak ve yüklemek için kullanıyorum bendeki öztoprağın sizinkide geniş ağızlı gibi.

Sağolasın abi. Biz de hayvan gübresi yüklemek için kullanıyoruz. Kalan 5 römork gübreyi bununla yükledim. Diğer kepçelere göre kovası büyük ama şasisi kovasına göre biraz zayıf geldi bana. Toprak veya kum gibi fazla ağır yükte şasi pek uzun ömürlü olmaz gibi.

hayırlı olsun banada buğday mibzeri çıktı dün imzalar atıldı irtemde karar kıldım geçen yılda 4 lü gaspardo çıkmıştı ok-*-s

ekoç link=topic=44991.msg422466#msg422466 date=1309553743' Alıntı:
hayırlı olsun banada buğday mibzeri çıktı dün imzalar atıldı irtemde karar kıldım geçen yılda 4 lü gaspardo çıkmıştı ok-*-s

Sağolasın abi, senin mibzer de hayırlı olsun. Bizim orada geçen yıl alanlara bu yıl çıkmadı. Sen şanslısın maşallah. :)

Holland link=topic=44991.msg422453#msg422453 date=1309552556' Alıntı:
Sağolasın abi. Biz de hayvan gübresi yüklemek için kullanıyoruz. Kalan 5 römork gübreyi bununla yükledim. Diğer kepçelere göre kovası büyük ama şasisi kovasına göre biraz zayıf geldi bana. Toprak veya kum gibi fazla ağır yükte şasi pek uzun ömürlü olmaz gibi.
abcd0007yl.jpg
benim kepçe bu sizinkininde şasesi çok ince sayılmaz ben buna traktörün kaldıramayacağı kadar ıslak gübre yüklüyorum bişey olmuyor şaseye bunların malzemeleri siğerlerine nazaran daha kalın sanki.

Bize süt sağım sistemi çıktı kurdurduk harika oldu :D