tarım kredi alım fiyatları

Tarım Kredi Kooperatifleri Tekirdağ Bölge Birliği olarak, üreticilerimizin hasat sezonundaki verim memnuniyetlerine katkıda bulunmak, emeklerinin karşılığını verebilmek, ürünlerini değerinde satmasına imkan sağlamak, ayrıca piyasadaki fiyatları regüle görevimizi yerine getirmek amacıyla; arpa ürün alım piyasasında yaptığımız teknik ve ekonomik çalışmalar neticesinde açılış fiyatını arpa için brüt 500 TL’den, kanola için brüt 1.125 TL’den başlayarak belirledik. Arpa ve kanola alım fiyatımızın ve 2010/2011 yılı alım sezonunun üreticilerimize hayırlı olması dileğiyle bereketli bir hasat sezonu dilerim.” (28/06/2011)

Ynt: tarım kredi alım fiyatları

Ne varsa koop da varda brüt nasil oluyor. gecen sene 340 dan aldilar. bir cogu gübre borcu mazot borcu kapansin diye tüccari beklemeden oraya verdi...bu sene bizde aynisini yapacaz galiba. hem arpa cok iyi durumda, hem önceki senelere göre cok ektik hemde hayli borc birikmis durumda. bari iyi paraya gitsinde ordan kurtaralim...

erdem surme link=topic=45023.msg422968#msg422968 date=1309770654' Alıntı:
tkk ürün alımı yapar mı
sözleşmeli arpa bugday ekersin alım degilde sözleşme verdikleri tohumu ekersin başka tohum ekemssin bizim bölgede ceşitli güzel verimleri olan bugdayaları ektiriyolar mısır aycicegide var

köylü link=topic=45023.msg422982#msg422982 date=1309778974' Alıntı:
bu alımın sözleşmeyle ilgisi yok üye olan herkes verebiliyor.
üye olan tabide sözleşme yapıyorsun herkes satamaz üye olsan bile arpa ekme sözleşmesi olması gerekir ben öyle biliyorum öylede yapıyoruz belki bu yıl herkesden alabilirler yanlış bilgi vermeyimde

arkadaşlar cuma günü CEMİL ÇİÇEK başkanımızla yüz yüze görüştüm bu konuyu anlattım.net cevab verdi çok düşerse ve çok yükselirse müdahale fiyatı açıklanacaak.yoksa serbest piyasa devam.dünyada zaten yüksek seyrediyor sizler kazanasınız diye böyle karar aldık.günlük saatlik takip altında dedi.gariban milletide düşünün diye ekledi.