ZA ZA ZA ZA ZA ZAAAAAA ZAAAAMMMMMMMMM ( Akaryakıta zam!)

Ynt: ZA ZA ZA ZA ZA ZAAAAAA ZAAAAMMMMMMMMM ( Akaryakıta zam!)

Artık bişeyler yapılmalı gerek protesto gerek internetten taciz artık yeter ezil eil nereye kadar bizde insanız arkadaş !!!!!!! duva*-*0 at-*-* kız-*sw şyt-*-sa

herkes bölgesindeki aldıgı mazotun litre fiyatını söylesin.kırşehirde 3650-3680-3620 tl kırıkkale 3600-3010 tl arsı anlara 3660-3018 tl arası kırsal degil bunlar.

aykut güler link=topic=45066.msg423601#msg423601 date=1309900977' Alıntı:
hem bu siteye hemde tüm Türkiye ye senin gibi adamlar lazım... Seçim zamanı çok konuştuk ban attılar bize şimdi de şu %50cilere bi ban atsınlar.... duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0
onları atmazlar ama anladımki bu sitede çok dayaklık adamlar var ben eminimki şu an benim bu yazdıklarımı okuyorlar,ama göz göre göre geçiyordur konuyu,nerde kardeşim bu çiftçinin yardımcısı herkesin ağzı açıldığı zaman dert yanıyorlar mazot pahalı gübre zamlı die. ama ONA laf konuşturmuyorlar kimin başının altından çıkıyor kardeşim bu zam nerde bu çiftçinin emeği nerde bu çiftçinin çektiği çilenin karşılığı.NERDE SORUYORUM NERDE. duva*-*0 uyrra*-*-

keykubat link=topic=45066.msg423645#msg423645 date=1309931189' Alıntı:
akaryakit zammi bünyede tahribat yaratmaya basladi.))) ilk örnek alaattin abiden...yaw aglamayi birakin. olan oldu. aglasakda sizlasakda biz bu kucakda oturuyoz...kimseninde umrunda degil. oy veripde iyi diyenler kendini avutuyorlar...istikrarda yok, düzelmede...zevk almaya bakalim...bicerin önünden havalanan bildircinlari düsünün..tarlanizdan cikan arpayi evdeki dana görünce nasil seviniyo onu düsünün..elek alti bugdayi gören tavuklar nasil kosuyor yaniniza, o yemi yiyen güvercininiz nasil taklalar atar onu düsünün....isim degisti ama kafalar ayni...seyit gardasim sorun ne gübre ne mazot, önemli olan imkanlar diyodu..bakalim onun imkanlari ne kadar devam edecek...

satocan58 link=topic=45066.msg423849#msg423849 date=1309975889' Alıntı:
akaryakit zammi bünyede tahribat yaratmaya basladi.))) ilk örnek alaattin abiden...yaw aglamayi birakin. olan oldu. aglasakda sizlasakda biz bu kucakda oturuyoz...kimseninde umrunda degil. oy veripde iyi diyenler kendini avutuyorlar...istikrarda yok, düzelmede...zevk almaya bakalim...bicerin önünden havalanan bildircinlari düsünün..tarlanizdan cikan arpayi evdeki dana görünce nasil seviniyo onu düsünün..elek alti bugdayi gören tavuklar nasil kosuyor yaniniza, o yemi yiyen güvercininiz nasil taklalar atar onu düsünün....isim degisti ama kafalar ayni...seyit gardasim sorun ne gübre ne mazot, önemli olan imkanlar diyodu..bakalim onun imkanlari ne kadar devam edecek...
barş:s rulet-*s
Sato bana göre sözün bittiği yerdeyiz mahsulümüze taban fiyat bile verilmedi daha

atom karınca link=topic=45066.msg423878#msg423878 date=1309979603' Alıntı:
dgn bilader doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış...
Sen doğru söylüyorsun A adamı yanlış söylüyor B adamı bana göre doğru. Ben A, Sen B, diğer adam C partisinin görüşünü destekliyor. Bunlar ha doğru ha yanlış. Bunlar burada konuşulmaz. uyrra*-*-

Dqn link=topic=45066.msg423985#msg423985 date=1310028642' Alıntı:
Sen doğru söylüyorsun A adamı yanlış söylüyor B adamı bana göre doğru. Ben A, Sen B, diğer adam C partisinin görüşünü destekliyor. Bunlar ha doğru ha yanlış. Bunlar burada konuşulmaz. uyrra*-*-
arenaya siyaset meydanı falan filana çıksınlar

2023 kadar tartışabilirsiniz.ustalar işbaşında trakkulup rekorunu ve giness rekorler kitabını da altüst eder bu tartışma.
halkın içine, fakirin sofrasına, çocukların arasına, çiftçinin alın terine ortak olacak.dik duran bir muhalefet liderine ihtiyaç var.oda bizde yok.şimdilik.bekleyelim 2023 seçimi kaybeden utanmayan ben neden kaybettim diyemeyen aldıgı sonucu başarı gösteren biz zihniyet oturmuş koltuğa ne söylesek boş.
adamlar hep halkın içinde sorulan her soruya edilen her şikayete bildirilen her öneriye istenilen her talebe hakkıyla egiliyorlar.ya muhalefete ne demeli.
ben bıktım artık bu koltukcu ve gurursuzlardan

köylü link=topic=45066.msg423996#msg423996 date=1310033373' Alıntı:
2023 kadar tartışabilirsiniz.ustalar işbaşında trakkulup rekorunu ve giness rekorler kitabını da altüst eder bu tartışma.
halkın içine, fakirin sofrasına, çocukların arasına, çiftçinin alın terine ortak olacak.dik duran bir muhalefet liderine ihtiyaç var.oda bizde yok.şimdilik.bekleyelim 2023 seçimi kaybeden utanmayan ben neden kaybettim diyemeyen aldıgı sonucu başarı gösteren biz zihniyet oturmuş koltuğa ne söylesek boş.
adamlar hep halkın içinde sorulan her soruya edilen her şikayete bildirilen her öneriye istenilen her talebe hakkıyla egiliyorlar.ya muhalefete ne demeli.
ben bıktım artık bu koltukcu ve gurursuzlardan
bu konuda tek konuşulacak olan şey çiftçinin s.k.l.p ezilmesidir İÇİNDE BENDE OLMAK ŞARTIYLA. ALLAHTANDA korkmuyorlar ulan adam bugün 42krş buğday verdi,o arpayı alan tüccarada ben bişey demyorum,ama çiftçiyi hiçe sayan hiç bi boka saymıyan,sırf kendi çıkarlarını düşünen o siyasetci şerefsizlere kızıyorum.MADEM ORDASIN ÇİFTÇİYİ DÜŞÜN İNSANLARIN GÖZÜNÜ BÜRÜYECEK DESTEKLER VERME. BANA 4 LİRAYA YAKIN MAZOT SATIPTA 1500 LİRAYA GÜBRE SATIPDA BENİM BUĞDAYIMI ARPAMI 40-50KRŞ ALDIRAN ADAMIN ALLAH BELASINI VERSİN. sen hala kendini çiftçi sanıyorda bu dediklerimi duyuyorsan bana kızma kardeşim...

hiç kimse ağlaşmıycak yok 5 tl olucak yok yinemi zam geldi diye kim getirdi bunları başa türk milleti o zaman kimse niye bu kadar yüksek demiycek akaryakıt istasyonuna seve seve değil koşa koşa gidip alıcaz o mazotu 5 tlye azımızıda açmıycaz mağdem türk milleti ve getirdi başa millet halinden memnun olucak ki herhalde memnun herkes bunları başa getirdiğine göre