ZA ZA ZA ZA ZA ZAAAAAA ZAAAAMMMMMMMMM ( Akaryakıta zam!)

alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* alk-*s alk-*s

[size=14pt]Motorinin litre fiyatına 4 kuruş zam geldi. Zamlı tarife gece yarısından sonra yürürlüğe girecek[/size]

Ynt: ZA ZA ZA ZA ZA ZAAAAAA ZAAAAMMMMMMMMM ( Akaryakıta zam!)

NERDESİNİZ LAN TRAKKULUPUN HER SİYASET KONUSUNDA HOTLUYORDUNUZ KAYIRIYORDUNUZ NERDESİNİZ BU NE SÖYLEYİNDE GÖRELİM. TÜRKİYENİN HASATI BİTECEK NERDEYSE DAHA BUĞDAY FİYATI BELLİ DEĞİL TÜCCAR MİLLETİN KANINI EMİYOR. HER GÜN ZAM BİNİYOR MAZOTA GÜBREYE NERDESİNİZ HEP İŞKEMBEDEN SALIYORDUNUZ PETROLÜN VARİLİ YÜKSEK ONDAN YÜKSELİYOR, NE LA BU SADECE TÜRKİYEYEMİ YÜKSELİYOR HAM PETROL HANİ ÇİFTÇİ MİLLETİN EFENDİSİYDİ ÇİFTÇİ MİLLETİN YÜZ KARASI OLDU.

harman zamanı yerleştirmesse işleri rast gitmez ztn Onlara gıren cıkan akaryakıt derdi yok Olan bızlere oluyor...arpa 4 sene once 50 krs tu sımdı 46krs mazotta o zamanlar 2,36 flndı sanırım suan ise 3,70 oluyor Uzulerek ve sınırle soyluyorum kı hayallerı gercek yapıyorlar Ağlayacak anamız kalmadı sonumuz hayrolsun....

coyote26 link=topic=45066.msg423586#msg423586 date=1309900128' Alıntı:
harman zamanı yerleştirmesse işleri rast gitmez ztn Onlara gıren cıkan akaryakıt derdi yok Olan bızlere oluyor...arpa 4 sene once 50 krs tu sımdı 46krs mazotta o zamanlar 2,36 flndı sanırım suan ise 3,70 oluyor Uzulerek ve sınırle soyluyorum kı hayallerı gercek yapıyorlar Ağlayacak anamız kalmadı sonumuz hayrolsun....
konuş be kardeşim BU YORUMU YAPIYORUM BEN AYNEN SİNİRLENİYORUM VE KIZIYORUM ,BU SİTEDEDE ÇOK YALTAKCI VAR İSTERSENİZ ATIN BENİİ..

yuh ya arkadaş çiftçiliğin sonu bu zam işi ya ne desem boş ya nedır böle zam zam lanet olsun ınsanda tarladakı ekınını kaldırma sevıncı bıle kalmadı yazıklar olsun ya yazıklar olsunn...

NERDESİNİZ LAN TRAKKULUPUN HER SİYASET KONUSUNDA HOTLUYORDUNUZ KAYIRIYORDUNUZ NERDESİNİZ BU NE SÖYLEYİNDE GÖRELİM. TÜRKİYENİN HASATI BİTECEK NERDEYSE DAHA BUĞDAY FİYATI BELLİ DEĞİL TÜCCAR MİLLETİN KANINI EMİYOR. HER GÜN ZAM BİNİYOR MAZOTA GÜBREYE NERDESİNİZ HEP İŞKEMBEDEN SALIYORDUNUZ PETROLÜN VARİLİ YÜKSEK ONDAN YÜKSELİYOR, NE LA BU SADECE TÜRKİYEYEMİ YÜKSELİYOR HAM PETROL HANİ ÇİFTÇİ MİLLETİN EFENDİSİYDİ ÇİFTÇİ MİLLETİN YÜZ KARASI OLDU.
her şey yolunda ülkede istikrar var fabrikaların hepsi 2 3 ay sıraya iş alıyor yoğun çalışıyorlar eknomi çok iyi ilerliyor para dönüyor daha ne olacak

atom karınca link=topic=45066.msg423589#msg423589 date=1309900276' Alıntı:
konuş be kardeşim BU YORUMU YAPIYORUM BEN AYNEN SİNİRLENİYORUM VE KIZIYORUM ,BU SİTEDEDE ÇOK YALTAKCI VAR İSTERSENİZ ATIN BENİİ..
hem bu siteye hemde tüm Türkiye ye senin gibi adamlar lazım... Seçim zamanı çok konuştuk ban attılar bize şimdi de şu %50cilere bi ban atsınlar.... duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

Daha bir hafta önce indirim yapılmıştı, indirimden belkide herkesin haberi bile olmamıştır, madem hemen zam yapacan , ne gerek vardı ki indirmeye, dalga geçiyorlar sanki. kız-*sw

alakazem_43 link=topic=45066.msg423593#msg423593 date=1309900708' Alıntı:
yuh ya arkadaş çiftçiliğin sonu bu zam işi ya ne desem boş ya nedır böle zam zam lanet olsun ınsanda tarladakı ekınını kaldırma sevıncı bıle kalmadı yazıklar olsun ya yazıklar olsunn...
nasıl sevineceksin geri ekilecek sürülecek gübre 1tl mazzot 4 tl.. söz misal 8 ton gübreye 16 ton bugday verecem 2 ton mazota 14 ton bugay verecem 16+14 =30 ton 0a 0 elde var -15ton açık hadi gelde sevin nasıl sevineceksek

' ' Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki, başına geçireceği insanların kanlarındaki ve vicdanlarındaki cevheri asliyi tayin etmekten bir an uzak olmasın. ' '
TAVSİYEM ŞUDUR Kİ ÇİFTÇİ SESİNİ DUYURMALI GÜBRE VE MAZOT ZAMMINA DUR DEMELİDİR....

ramazanpullu link=topic=45066.msg423597#msg423597 date=1309900841' Alıntı:
her şey yolunda ülkede istikrar var fabrikaların hepsi 2 3 ay sıraya iş alıyor yoğun çalışıyorlar eknomi çok iyi ilerliyor para dönüyor daha ne olacak

İstikrar buysa üstü kalsın abi Kaç fakirin fukaranın karnı doyuyor bu para döngüsüyle....İşi iyi olanın fabrikası olanın yada fabrikada çalışanın işi ztn iyi...Son yıllarda kendini geliştiren yıldan yıla daha fazla kazanc elde eden çiftçi varmı acaba varsada kac kişi? Para dönüyorda bizim paramızla dönüyor merak ediyorum bu çiftçiliği öldürünce ne yapacaklar acaba O zamanda millet çiftçilik yapsın diye indirim mi olucak bedava tarla makinamı dagıtcaklar acaba? Bunları düşünür oldum artık surda çiftçiliğin max 10 yılı var belkide o kadarda yok...O yuzden bu akaryakıt fiyatlarına gübre ve mahsül fiyatlarına el atılmalı 3 kurus destekle doymuyor bu karın 3 verse 6 alıyor sonrada olay devlet destek verıyora donuyor....yani üstten odun alttan kül meselesi doldur bosalt taktıgı Doldurduklarının fazlasını bosaltıyorlar( 1 krs devlet desteği almayan bir çiftçi/balyacı olarak yazdım bunu)