TM 155

slm ben traktörü büyütmek istiyorum.niyetimde TM 155 almak yalnız o kadar araştırmama rağmen yakıtı hakkında tam bir bilgi alamadım o yüzden biraz korktum biliyorsunuz ki mazot nerelerde bu konuda sizden yardım bekliyorum gören duyan kullanan var mı.bu arada şimdiki traktörüm td 95 plus bunun kadar yaksa yine razıyım.bir ikici konu fiyatı hakkında internete bi kaç tane buldum fiyatları biraz orantısız fiyatı hakında bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.şimdi den çok teşekürler....

Ynt: TM 155

63msd63 link=topic=45081.msg423575#msg423575 date=1309899471' Alıntı:
slm ben traktörü büyütmek istiyorum.niyetimde TM 155 almak yalnız o kadar araştırmama rağmen yakıtı hakkında tam bir bilgi alamadım o yüzden biraz korktum biliyorsunuz ki mazot nerelerde bu konuda sizden yardım bekliyorum gören duyan kullanan var mı.bu arada şimdiki traktörüm td 95 plus bunun kadar yaksa yine razıyım.bir ikici konu fiyatı hakkında internete bi kaç tane buldum fiyatları biraz orantısız fiyatı hakında bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.şimdi den çok teşekürler....
td95 kadar yaksa razısın :S :S Lakin td95 4silindir tm155 6 silindir arada çokça fark olur emin ol..

bende 4 silindir de var 6 silindirde var 2006 dan buyana kullanıyoruz ikisinide ağır işlerde 6 silindir ekonomik nedeni 4 silindir gibi fazla zorlamaz
emmioğullarında j dere 6430 var gecen yıl 6 silindir 6830 aldılar yolda işte 6 silindir olan daha az yakıyor ve traktör alacaklara hep 6 silindir tavsiye ediyor
dediğiniz gibi az silindir az yaksaydı 3 silindir traktörlere önem verirlerdi
bu linkte anlatoyor zaten güçlü traktörün yakıtı % 20 oranda düşürdüğünü

ramazan abiye tamamiyle katılıyorum 6 silindir traktör ağır işlerde 4 silindirden her zaman ekonomiktir bizim burdada bi kaç tane tm 120 var hele bir tanesi varki daha kaportasında çizik dahi yok sahibi satıyorum desin ne pahasına olursa olsun alırım o motoru...

yorumlarınız için çok teşekür ederim bilmem nedendir bölgemiz hep 6 silindirli traktörden uzak duruyor.işe gelirsek gerçekten topraklarımız agır.o yürden büyük traktör şart.benim kıyaslamam 95 pullukta 3 litre civarı yakıyor.tm 155 yakıtı hakında hiç bi bilgim yok civarlarda kullananda yok gideyim görüşeyim.ama t 6060 oda 3 litre yakıyomuş onu sahibinden öğrendim yanlız T 6060 nerden baksa 63-64 euro civarındadır zaten tarım o kadar kazansa giderim fent alırım arkadaşlar sizde bunu benden iyi biliyosunuz...fiyatları nerelerde bu konuda yardımcı olacak arkadaş varmı..