NH TD 85 fotolar

Ynt: NH TD 85 fotolar

Bu traktörü alırsam,kabinlisini almam.Kabin çok yüksek bence,bizim arazimiz bayır olduğu için önemli bir nokta.Çok havaleli oluyo yüksek kabin,hem de taşlı olunca arazi çok çabuk devriliyor.Hem de açıkları daha güzel gibi...

ÇağRı link=topic=5120.msg53054#msg53054 date=1214481204' Alıntı:
Bu traktörü alırsam,kabinlisini almam.Kabin çok yüksek bence,bizim arazimiz bayır olduğu için önemli bir nokta.Çok havaleli oluyo yüksek kabin,hem de taşlı olunca arazi çok çabuk devriliyor.Hem de açıkları daha güzel gibi...

bence eğimli arazide kabinli traktör daha iyi olur
-kabinsiz traktör devrilmez diye bi kaide mi war ???
2-3 hafta önce bizim köyden biri 2006 model TD85D DT yi devirmiş kabin olmasaymıştı dereye uçacakmıştı

POYRAZLI SALİH link=topic=5120.msg53082#msg53082 date=1214491049' Alıntı:
bence eğimli arazide kabinli traktör daha iyi olur
-kabinsiz traktör devrilmez diye bi kaide mi war ???
2-3 hafta önce bizim köyden biri 2006 model TD85D DT yi devirmiş kabin olmasaymıştı dereye uçacakmıştı
Zaten devrilmez diye bir kural olduğunu söylemedim,okuduysan tüm kabinliler için de konuşmadım.Sadece yüksek kabinli traktörler için konuştum.Traktör içinde kabinden dolayı boynu kırılan bir kişiye ne diyeceksin?Bunun kabinlisi kabinsizi güvenlik açısından farksız.Ben sadece seçim açısından dedim...

ya cagrı nası yanı ya fark olmaz olurmu hıc akıl var mantık var kabınlı motr varken kabınsız alınırmı kabınlı guvenlık acısındanda daha makul onfor bakımındanda td lerde kabın farkı 8 mılyar falan galıba guzel fotolar motorda guzel cıkmıs nası memnunlarmı barı td85d den

salih link=topic=5120.msg53121#msg53121 date=1214500890' Alıntı:
ya cagrı nası yanı ya fark olmaz olurmu hıc akıl var mantık var kabınlı motr varken kabınsız alınırmı kabınlı guvenlık acısındanda daha makul onfor bakımındanda td lerde kabın farkı 8 mılyar falan galıba guzel fotolar motorda guzel cıkmıs nası memnunlarmı barı td85d den
Konfora birşey demem ama güvenlik açısından bana söyler misin ne yararı var?

soyle bak bı sarsılma yada yan yatma olayında tarla suruon bısı koptu geldı yolda gıdıon havadan bısı dustu bırı bıse fırlattı vs vs vs_=)))

kabınsız motorda tek ıyılıgı gıderken bısı oldu motordan atlarsın oda fırsatın varsa yanı bu ısn kısn gezmesı var klıması camuru yagmuru var yanı kabınsız motor almak akıl karı degıl ben ankarada su ana kadar 1tane bıle kabınsız td gormedım hatta 4*2 sını bıle gormedım fabrıka harıcc

salih link=topic=5120.msg53129#msg53129 date=1214502151' Alıntı:
soyle bak bı sarsılma yada yan yatma olayında tarla suruon bısı koptu geldı yolda gıdıon havadan bısı dustu bırı bıse fırlattı vs vs vs_=)))

kabınsız motorda tek ıyılıgı gıderken bısı oldu motordan atlarsın oda fırsatın varsa yanı bu ısn kısn gezmesı var klıması camuru yagmuru var yanı kabınsız motor almak akıl karı degıl ben ankarada su ana kadar 1tane bıle kabınsız td gormedım hatta 4*2 sını bıle gormedım fabrıka harıcc
Devrilme olaylarına da kabinin hiçbir karı yok.Ben gezme açısından düşünmedim,gezmek için traktör kullanmam.Araba daha iyi olur gezmeye.Kışın işim olmaz,en fazla güz ekimde işim olur,baharın herkte işim olur.Tercih meselesidir.Çoğu insan yazın klima kullanamaz,motorunun yakıtından dolayı.İçinde pişer,işlerin çoğu da iyi havalarda yapılıyor.Ayrıca kabinli ve kabinsiz arasında en kötü markada bile 8-9 milyar oynuyor.