MAZOT dolandırıcılarına dikkat!

merhaba arkadaşlar bugün tarlada ekin biçtirmeye gittim bizim köylü biçerci var tc 56 biçeri var onlar tarlada kalmışlar tarlada anahtar açtılar mazot döktüler biçer 10 metre gitti sonra beyaz duman attı siyah duman attı istop etti sonra noldu ne etti dediler ben yanlarına vardım baktım mazot bildiğiniz su filtreyi açtık filtrede var sonra varillere boşalttık filtreyi deiştirdik yeni mazot aldık biçer aldı yürüdü sonra çağırdık bu petrolcüleri yok şöyle yok böyle ben malımın arkasındayım siz kattınız suyu yav bak sen saaçmalığa ya :) Adama diyor biz kendi ayağımıza kurşun sıkarmıyız niye mazota su katalım sabahtan beri biçer kontak kapattı çalışmadı diyor laftan anlamıyor jandarma çağırmışlar ben numune alacam tankerden oda vanayı fazla açmışım üstüme döküldü altındakinin hepsi suymuş :) üstüm ne mazot kokar ne yanar ne toprak yapışır durun mazotunda resmini koyayım :D
7033.jpg
YANİ SİZ UCUZ MAZOT BULURSANIZ ALMAYIN bu arkadaşlar 3 tl 150 kuruş a almışlar ve mağdurlar jandarma ilede iş birliği yaptılar biz şahit olmasak biçerci zor duruma düşecek siz siz olun ucuz mazot diye kanmayın

Ynt: MAZOT dolandırıcılarına dikkat!

yaa böyle bu adamlar işte dolandırıcı sahtekarlar ben sizi uyarmak istedim 3.4 liradan aşağı mazot almayın bazı adamların 2 tane mazot deposu oluyor tek tuşla 2 depoyu çalıştırıyorlar yüzde 50 su yüzde 50 mazot oluyor kimiide pompadan çalıyor 210 litrelik varile koyulorlar mesela 250 litre gösteriyor pompa aman dikkat!