AKREP PULLUK ve TD85D plus :) Yarenler diyarı Çankırı

Ynt: AKREP PULLUK ve TD85D plus :) Yarenler diyarı Çankırı

bizim buyanlarda hiç yok bende ilk defa gördüm paylaşım için teşekkürler adaş anlş-*s

ismailozmen74 link=topic=45140.msg424529#msg424529 date=1310153045' Alıntı:
bence bunu üreten arkadaşa helal olsun daha başka buluşlar beklerız
teşekkürler tasarımı ve imalatı tamamen yerlidir başka ne imal etiler haberim yok ok-*-s
rocky link=topic=45140.msg424531#msg424531 date=1310153264' Alıntı:
bizim buyanlarda hiç yok bende ilk defa gördüm paylaşım için teşekkürler adaş anlş-*s
teşekkürler adaşım valla şimdilik kırıkkale bölgesinde biliniyo bu alet )))
demir45 link=topic=45140.msg424533#msg424533 date=1310153503' Alıntı:
Kolay Gelsin.Arkadaki güzelmiş abi kullanışlı birşey tam salatalık arasına göre bağ arasınada girer mi acaba? :)
valla kardeş bağımız olmadığı için girermi girmezmi yorum yapamıyacam :)

demir45 link=topic=45140.msg424546#msg424546 date=1310156494' Alıntı:
En arkadaki ayakların arası 270 falansa rahat girer abi sıra araları 3 metre.7 li çizel tam götürüyor sıraları.
biz bağ deyince karma düzen aklımıza geliyor yöresel olarak sıralı sitem bağ görmek çok zor buralarda ben kurmayı düşünüyorum 5 dömüm bir yere meyve bahçesi ve bağ ...tabi nasip

mustafagursacli link=topic=45140.msg424554#msg424554 date=1310157145' Alıntı:
biz bağ deyince karma düzen aklımıza geliyor yöresel olarak sıralı sitem bağ görmek çok zor buralarda ben kurmayı düşünüyorum 5 dömüm bir yere meyve bahçesi ve bağ ...tabi nasip

Bizim bağlar bu şekilde abi genel geçim kaynağı çekirdeksiz üzüm olduğu için işlerinde düzgün yürümesi için dikerkende bu şekilde yapıyoruz yapmak zorundayız da zaten .

Abinin konusunuda dağıtıyoruz ama :)

demir45 link=topic=45140.msg424557#msg424557 date=1310157942' Alıntı:
Bizim bağlar bu şekilde abi genel geçim kaynağı çekirdeksiz üzüm olduğu için işlerinde düzgün yürümesi için dikerkende bu şekilde yapıyoruz yapmak zorundayız da zaten .

Abinin konusunuda dağıtıyoruz ama :)
abin yabancı değil sıkıntı yok konuda pulluk üzerine zaten bağlarınız güzelmiş.........

Resimdeki bizim değil abi netten buldum resimler diğer bilgisayarda depo gibi kullanıyorum onuda bunu temsili koydum ama bizimkilerde böyle tek eskiği T sistemi.

Önümüzdeki hafta içi perşembe cuma ilaç atılacak bağa arası falan sürülecek gidersem çekicem, geçen hafta çok iş vardı biz hasta olduk yattık. :)

:) Bu arada pulluğa hala bakıyorum baya güzel düşünmüşler. :)

demir45 link=topic=45140.msg424568#msg424568 date=1310159510' Alıntı:
Resimdeki bizim değil abi netten buldum resimler diğer bilgisayarda depo gibi kullanıyorum onuda bunu temsili koydum ama bizimkilerde böyle tek eskiği T sistemi.

Önümüzdeki hafta içi perşembe cuma ilaç atılacak bağa arası falan sürülecek gidersem çekicem, geçen hafta çok iş vardı biz hasta olduk yattık. :)

:) Bu arada pulluğa hala bakıyorum baya güzel düşünmüşler. :)
denemek istersen bi koşu gel götür kardeş manisa çankırı arası ne var şurda :D
_ÖzGüR_ link=topic=45140.msg424579#msg424579 date=1310160712' Alıntı:
güzel paylaşım değişik bi aletmiş ilk defa gördüm yandan bakınca pulluğa arkadan bakınca çizele benziyor :D
teşekkürler .. her ikisinin yaptığı işide yapıyor bana göre :D

şarklılı18 link=topic=45140.msg424422#msg424422 date=1310127895' Alıntı:
teşekkürler .. kırıkkalenin sulakyurt sanayisinde ismail KAPLAN üretimini yapmaktadır kardeş tamamen kendi tasarımı ve imalatı kendisine aittir. gayet sağlam malzeme ile üretilmiş . yaptığı iş çizel misali aynı görevi görüyor ama ayak yapısından dolayı toprağa batması kolay olup traktörü yormuyor ayrıyeten tarlada ot olması durumunda ayak yapısından dolayı otları kesiyor ...
wayy yaa sen bızım ısmail ustayı dıyosun bızde Kalecikliyiz bizim köyle sulakyurtun arası 17 km civarı arkadaşlar kesınlıkle oneriyorum bizim kazayagıda ismail ustanındır 10 yıldır kullanırız daha hıc bır sıkıntı olmadı ustundekı kullandıgımız civatalar bıle orjınaldır civataların yenısı başka yerden alıyoruz 1 kere sokup takana kadar haşatı cıkıyor ismail usta işini iyi yapar bu arada şarıklı kardes ismail ustayı sen nerden tanıyosun :)))

yapmış olduğunuz makina çok güzel ayaklar pulluk oku uçlar isi kaz ayagı uçu karışım kombinasyon çok güzel arkasındaki dişler ise çıkan tezeği bölme işi yapaçaktır ve tarla tesviyesini bozmayacaktır. tebrik ederim çiftçilerimiz için güzel bir ekipman . eger nacizane bir tavsiyede bulunmak isterim biraz daha derin işletebilirsen mükemmel olacaktır. tebrikler.

yusufkadir link=topic=45140.msg425567#msg425567 date=1310558664' Alıntı:
teşekkürler güzel alet
teşekkürler ...
benbekirya link=topic=45140.msg425575#msg425575 date=1310564489' Alıntı:
wayy yaa sen bızım ısmail ustayı dıyosun bızde Kalecikliyiz bizim köyle sulakyurtun arası 17 km civarı arkadaşlar kesınlıkle oneriyorum bizim kazayagıda ismail ustanındır 10 yıldır kullanırız daha hıc bır sıkıntı olmadı ustundekı kullandıgımız civatalar bıle orjınaldır civataların yenısı başka yerden alıyoruz 1 kere sokup takana kadar haşatı cıkıyor ismail usta işini iyi yapar bu arada şarıklı kardes ismail ustayı sen nerden tanıyosun :)))
bak kardeş sende biliyosun ismail ustanın marifetlerini çok kaliteli ürünler ortaya koyuyor , bize çok yakın sulakyurt sizin kadar olmasada 25 km flan ama sürekli gider bizim buraların insanları sulakyurt ' a bu civardada çok tanılır :D
ergin balkan link=topic=45140.msg425826#msg425826 date=1310667918' Alıntı:
yapmış olduğunuz makina çok güzel ayaklar pulluk oku uçlar isi kaz ayagı uçu karışım kombinasyon çok güzel arkasındaki dişler ise çıkan tezeği bölme işi yapaçaktır ve tarla tesviyesini bozmayacaktır. tebrik ederim çiftçilerimiz için güzel bir ekipman . eger nacizane bir tavsiyede bulunmak isterim biraz daha derin işletebilirsen mükemmel olacaktır. tebrikler.
kardeş biz aleti ilk defa kullandığımız için aman aman öyle batırmadık yani şaseye kadar oturmuş vaziyette gitmedi zaten buraların toprağında o kadar batırmaya ihticaç yok ;)