nasip olursa bende bugün köyüme gidecegim hasat için

arkadaşlar 10 gün yokum sitede ALLAH nasip ederse inşallah arpaları biçmeye gidecegim. inşallah bereketli bir yıl bizim ve bizlerin olur.ALLAHIM kazasız belesız bol berektli kazançlı bir yıl ve hasat etsin cümlemize.
saygılar herkese

Ynt: nasip olursa bende bugün köyüme gidecegim hasat için

satocan58 link=topic=45165.msg424464#msg424464 date=1310135805' Alıntı:
Bereketli bir hasat olur insallah abi....
Duruma bakilirsa bicer girmeyen bi sivas kaldi.))) Yozgat bile arpa biciyo...
Bizim köyde arpalar tamamdır. Ama herkes biçerdöver bekliyor. Patoz vuran yok ))) 15 gün sonra inşallah biçerci köyde kom*-*

Ynt: nasip olursa bende bugün köyüme gidecegim hasat için

yorum ve dilekleriniz için teşekürler.sağolun.efes cinsi arpam vardı. verimi çok düşük geçti.tüm bölgede sıkıntı oldu burda.yaagışlı havayı sevmedi galiba.kuraak daa verimi çok güzeldi.buyıl çöküntü yrattı bizlerde.
aydan haanın süperdei tohumlıga sattım.bitti gi birşey.çok talep vardı. velhasıl hasat mücizeler yaratmadı buyıl.hayla kırıklıgı yaşaadık.bired devletin düşük fiyat açıklaması mor eti bizleri.şimdi nohutum var o güzel.şuan toghumlugua satmaya başladım.yeşi,l ken talep çokkkkk.3500 tl den verdim.ilk açılışı yaptım.normal fiyaatlar 2-4 tl arası bendeki cins kimsede yok.bu yüzden daahaadaa fiyaatlaar yükselir.hatta buyıl tohum sattıgım dostalrın da nohutlarını taarladaa satmaaya başladım.uşak da ve konyadaki ne başldık pazarlamaya.
nasip işte aslında çeşit olavcak taarımda ne bulursa n ekeceksin.