Nh tn 75n şeftali bahçelerine ilaçlama yapıyor...

Ynt: Nh tn 75n şeftali bahçelerine ilaçlama yapıyor...

SmhGwz link=topic=45168.msg424966#msg424966 date=1310333570' Alıntı:
kolay gele :) motorun naısl + ve - leri neler dir biraz açıklarmısın kullanıcı olarak ;)
sağol kardeşim + yönleri dönüşü ve dörtçekere geçiş otomatik dönüşlerde kürümemesi için çekerden çıkıyo zorlanmadan dörtçekere geçmiyo ve difransiyel kilidi düğmeyle dördünü birden kilitliyo motoru çok güzel sağlam yakıtı işçilikte çok iyi ama yolda düşük devirli olduğu için çok yakıyo - yönleride hidrolik kolları bunun arkasını çizen mühendis benim görüşüm boşuna dirsek çürütmüş okumuş yıllarca geri zekalının teki hidrolik kollarının kaskıları yaprak şeklinde içte yaprak şeklinde yani inip kalktıkça demir demire sürtüyo ve kolları kesiyo öyle kullananların hemen hepsinin kollarını kesti o kaskılar neyseki bi tamirci çözüm buldu araya kalın bi plastik parça koyduk kaskılar içten oluncada hailiyle bağlantıdaki saplamayı zorluyo civata kesip çıkıyo saplama göt yağının hepsi yerde sonra düşün kara kara 3 teneke. birde en kötü yanı traktör dar olduğu için kollar yamuk yani dışa dirsekli 600 700 kilonun üstünde malzeme taktımmı çat dirseklerden kırılıyo lafı uzattım ama bu traktörlerin arka tarafını çizen mühendise hayatımda hiç kimseye etmediğim kadar k........r ettim.....