En sonunda nadasta bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: At last plouging had finished.

Paylaşım için tşkler..

Sitemiz Türkçe dilimiz türkçe : Türkçe KOnuşmamız bitti yazmamız bitti ingilizce olarak yazıyoruz yeni gençlerimiz sahip çıkmalı türkçemiz biraz daha dikkat derim bence.Tabi konu sahibi sensin ama uyarmak yanlış anlaşılmaz...
Atatürk ' ün Değerli sözünden biri : ' Türk ' demek dil demektir.Milliyetin çok belirgin niteliklerinden biri dildir.Türk milletindenim : diyen insan her şeyden önce Türkçe konuşmalıdır.

Kolay gelsin abi Başakta Steyer da güzelmiş.

Dqn link=topic=45170.msg424570#msg424570 date=1310159638' Alıntı:
TÜRKÇEMİZE SAHİP ÇIKALIM

Katılıyorum abi ben ingilizce dersi hariç ingilizce konuşmuyorum.'Oktay Sinanoğlu Türkçe Giderse Türkiye Gider' kitabını okuduktan sonra mecbur kalmadıkça ingilizce kelime bile söylemiyorum. :)

güzel paylaşım kardeşim eline sağlık ama başlık hiç olmamış lütfen yapmayalım böyle face ve diğer sitelerde yeterince kirletiyolar dilimizi burda bari temiz ve düzgün bir şekilde kullanalım...

Pulluklar konusunda; pulluklar 4 lü 12 inç turan ve şakalak pulluk.
Dil konusunda haklısınız. Başlık bulamadım, birazda ilgi çekici olması için böyle yaptım fakat Türkçe ' nin korunması konusunda pek katılamıyacağım sonuçta ortada bir tahrip söz konusu değil. Yinede başlık tabiki Türkçe olmalıydı.

Ally TOKMAKCI link=topic=45170.msg424573#msg424573 date=1310160094' Alıntı:
Paylaşım için tşkler..

Sitemiz Türkçe dilimiz türkçe : Türkçe KOnuşmamız bitti yazmamız bitti ingilizce olarak yazıyoruz yeni gençlerimiz sahip çıkmalı türkçemiz biraz daha dikkat derim bence.Tabi konu sahibi sensin ama uyarmak yanlış anlaşılmaz...
Atatürk ' ün Değerli sözünden biri : ' Türk ' demek dil demektir.Milliyetin çok belirgin niteliklerinden biri dildir.Türk milletindenim : diyen insan her şeyden önce Türkçe konuşmalıdır.

Siz kaç yaşındasınız proflilinde yazda abi diyek büyüksen.

Ynt: En sonunda nadasta bitti.

Paylaşım için teşekkürler. Steyr veya başak olsun, karelerde görünen o toprak ve tavda,pullukların da güzelse,12 no 4 lü pulluğu 4 takviye ile gayet rahat çeker. :)

cazgin0020 link=topic=45170.msg424843#msg424843 date=1310317533' Alıntı:
paylaşım için tşkler kolay gelsin tilkinize bakmıyosunuz herhalde hayvan bi deri bi kemik kalmış :D

Hakikattende öyle, benim de dikkatimi çekmişti. Herhalde oralarda fare falan yok. Tarlaya giderken, o na birkaç tavuk götürmeden olmaz, neredeyse Afrikalılara dönmüş. Çaptan düşecek olursa birdaha fare falan da avlayamaz. )))

Usta senin de nickin ingilizce, Satılmış abi vurgulamış zaten fazla uzatmayada gerek yok sanırım.Konu isimleride Türkçe olursa bizim için daha iyi olur ki ben ben ingilizce dersinden başka yerde ingilizce anlamıyorum :D

demir45 link=topic=45170.msg424876#msg424876 date=1310322183' Alıntı:
Usta senin de nickin ingilizce, Satılmış abi vurgulamış zaten fazla uzatmayada gerek yok sanırım.Konu isimleride Türkçe olursa bizim için daha iyi olur ki ben ben ingilizce dersinden başka yerde ingilizce anlamıyorum :D
güzel kardeşim. benim nickim türkçe die kimseye biişi demedim. bn ona konu başlığnı değiştr demedim.kibarca söledim. ama anlamıyor. anlamassa uzatırsa ben de uzatırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...