Bilen arkadaşlar 60 e yi nasıl bilrsiniz?

3 gün önce 60e aldık şimdiye kadar şehirde yaşadığım için traktörden hiç anlamıyorum yardım edebilecek arkadaşlara bir kaç soru sormak istiyorum 1. cisi traktörde 4 vites var ve takviye olayını anlamdım sitede 16 ileri yazıyor ben sadece 8 ileri bulabildim 2. olarak traktör yolda çok hoplama yapıyor arka tekerleklere agırlık varmış 55 kg yanlış hatırlamıyorsam benim aldığım traktörde yok bu agırlık fabrika çıkışında traktöre takılmıyor biz sonradanmı takıyoruz yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ynt: Bilen arkadaşlar 60 e yi nasıl bilrsiniz?

denizlili kardeş bende denizliliyim o 16 ileri olan e serisi değil zf şanzuman yani t serisi agırlık kısmına gelince 50 kg lık ek agırlıklar vardır ama snnkinde neden yoksa bilmiyorum e serisi ekonomi serisi oldugu için ucuz olması için bazı agırlık gibi ek ozellik gibi şeyleri onlara koymuyolar ucuz oluyo onun için belki ondan olabilir yani

Ynt: Bilen arkadaşlar 60 e yi nasıl bilrsiniz?

4rooster link=topic=45205.msg431249#msg431249 date=1312536385' Alıntı:
motor yağı 20-50 mi yoksa 15-40 mı kullanılacak o konudada aydınlatırsanız sevinirim :)
senin traktör turbosuz belkide 20-50 dir zaten bakımları servise yaptırtman gerekiyor yoksa garantisi bozulur ;)