BAKMADAN SAKIN GEÇMEYİN COK PİŞMAN OLURSUNUZ.AKLINIZA GELEN BÜTÜN TAR.MAK LAR 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU DİP PATLATAN ADANADA İHSAN BEYASLAN DİE BÜYÜK Bİ ÇİFTÇİNİN.....Bİ KOCA OĞLANI WAR ONA TAKICIYMIŞŞŞ....KOCA OĞLANDA T8020 :D

AYDIN PULLUK 4LÜ 14 16 AYARLI

3LÜ DİPPATLATAN MARKA OKUTUCU ADANA

5Lİ 12 14 16 AYARLI AYDIN PULLUK BU PULLUĞUN FİYATI 13.500 FALAN

AYDIN PULLUK 2

3LÜ DİPPATLATAN

T8020NİN PATLATMASI

HOLDER COK MANYAX

GENE PUILLUKK

BU PULLUK SİZCE KAÇ MODEL???

KANAL PULLUKLARI

DİP ŞEYEDEN ;D

GENE DİP ŞEYEDEN :D

DİP PATLATAN VE BİZİM ARAÇ

PULLUKLAR

BU RESMİ MERİÇ İÇİN ÇEKTİM

HİSARLAR ROTOVATÖRLER

EKİPMAN CENNETİ 1

EKİPMAN CENNETİ 2

BU RESMDE MERİÇE

BUDA MERİÇE :D

ŞİMDİLİK SON ;D

Ynt: BAKMADAN SAKIN GEÇMEYİN COK PİŞMAN OLURSUNUZ.AKLINIZA GELEN BÜTÜN TAR.MAK LAR 1

guzel resımler akgul adam bura gırdımı 80-90 mılyarla cıkamaz gırdımı hepsınden alıp gecer tabı almısken bıde bı bayıye urayıp motor da alır o gazla 150-200 mılyar gıtı yaw
+rep

Ynt: BAKMADAN SAKIN GEÇMEYİN COK PİŞMAN OLURSUNUZ.AKLINIZA GELEN BÜTÜN TAR.MAK LAR 1

teşekkürler akgül adanada 1 tane 8 teker kocaoğlan var ikinciye yeni bir isim bulsak bence daha iyi olmazmı mesela kocaman oğlan

hepinize teşekkürler....erkan abi senn içinde resm çektim anıl...bitanede l95 wardı 4*4 kabinli resmini cektim ama bulamıyom

akgul link=topic=5142.msg53184#msg53184 date=1214510123' Alıntı:
hepinize teşekkürler....erkan abi senn içinde resm çektim anıl...bitanede l95 wardı 4*4 kabinli resmini cektim ama bulamıyom
:D canın saolsun akgül napalım şansımıza küselim.. :)

bende öle diyodum amma deel heralde....salih bide burdan biraz küçük görnyo yakından görsen baya büyük

dip patlatanların demırlerının arkasındakı ne be ben gormedım bu gune kadr

hepinize yorum için teşekkürler....
ağır abi:eek: torpil toprağın altında kanal acıo......

ARKADAŞLAR BU ARADA GASPARDO 4LÜ DİSKLİ VE GÜBRELİ MİBZER ALDIK İŞALLAH BUGÜN KOYCAM FOTOLARI...

koraytm165 link=topic=5142.msg57282#msg57282 date=1216201313' Alıntı:
eline sağlık akgul ihsan beyaslanı tanıyorum t8020 teslimi nh yarende çıkmıştı
saol kardeş....ewet cıkmışdı hatta t8040larda cıkmıştı

akgul link=topic=5142.msg57513#msg57513 date=1216246063' Alıntı:
saol eren.....sulu tarım yapanlar suyu götürmek için kullanırlar...
Sağol bilgilendirdğin için anlş-*s alk-*s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...