Kangal Köpeği (Yavru) Vidy0 'Bakmadan Geçme'

Ynt: Kangal Köpeği (Yavru) Vidy0 'Bakmadan Geçme'

guzel paylasım kopek lerın sırınlıgıne dıcek yok kangal super ya tek basına ayı yı olduruo vıdeosunu yarın yolucam aga adam ne dıo sıvaslı has kangal yavruladımı 1 tane vayrularmıs 2 tane bıle omaz dıo kendısı sıvaslı bunu dıyen dorumu

salih link=topic=5143.msg53190#msg53190 date=1214510777' Alıntı:
guzel paylasım kopek lerın sırınlıgıne dıcek yok kangal super ya tek basına ayı yı olduruo vıdeosunu yarın yolucam aga adam ne dıo sıvaslı has kangal yavruladımı 1 tane vayrularmıs 2 tane bıle omaz dıo kendısı sıvaslı bunu dıyen dorumu
yok salih öyle olurmu

salih link=topic=5143.msg53190#msg53190 date=1214510777' Alıntı:
benimkinleri gece 5 sabah kalktim 9 tane buldum ,lk basta 500 istiyodum 2 sattim sonra baktim buyucekler heğsini weriwerdm

zetorcu link=topic=5143.msg53241#msg53241 date=1214561071' Alıntı:
Güzel Video.Şunlardan Birini Gönderde Bizde Bi Kangal Görelim Senden Hatıra Olarak. :D Demi Anıl..
Malesef biri öldü diğerinide birilerine verildi şans işte naparsın olsaydı yollardım...

kardeş beyaz gerdanlı olan yavru daha uyanık duruyor bendede bir tane rot vardı hayvan 10 aylık oldu daha sonra kendiliğinden öldü hiç bir hastalığı yoktu.