'Ekonomik kriz yolda!'

AKP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, dünya ekonomisi üzerinde kara bulutların gözükmeye başladığını ifade ederek, 'Türkiye’ye olumsuz etkileri olacaktır. O yüzden tedbirli olun. Ne varsa onu tutun. Fazla harcamayın' uyarısında bulundu.

Gedikli, TV8’in canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Gedikli, dünya ekonomisinin iyiye gitmediğini ifade ederken, kendilerinin hiçbir şeyi 'tozpembe' göstermediklerini belirtti. Gedikli, 'Kötü haberi veriyorum; dünya ekonomisinde kara bulutlar gözükmeye başladı. Dünya daha büyük krizlerle karşı karşıya kalacak. Bunlar da oluyor. Muhtemelen dünya ekonomisinde bir kriz olacak. Türkiye’ye olumsuz etkileri olacaktır. O yüzden tedbirli olun. Ne varsa onu tutun. Fazla harcamayın. Dünyada kriz olacak, Türkiye’de bundan olumsuz etkilenebilir. Gelişigüzel harcamamak lazım. Biz toz pembe bir tablo çizmiyoruz, gerçekleri konuşuyoruz' diye konuştu
UYARI ! KONU SİYASET DEGİL.BİLGİ AMAÇLIDIR.

Ynt: 'Ekonomik kriz yolda!'

bence değerde öyle geçer,, zaten ucu ucuna denk getiren çiftçi bu krizle yok olur duman olur gider,,bence zaten çiftçi krizde buğday 550 arpa 400 450 lira maliyet bu sene %30 arttı mazot malum bundan bundan güzel kriz olamaz herhalde

modern çağda kriz zaten insanların gelecek korkusundan para harcamayarak bütün sektörlerin kilitlenmesinden doğuyor.ilk defa para harcamayın diyen bir yetkili duyuyorum.ekonomin e sinden anlamıyor heralde.

AMERİKA,AVRUPA BİR ÇOK DEVLET KRİZLE UGRAŞIYOR.BUNA DÜNTYA BİR KAÇ DEVLET VE İSYANLAR DA BAŞGÖSTERİNCE BİRDE DOGAL AFETLER KURAKLIK AVRUPA VE AFRİKAYI YAGIŞLAR HORTUM DA ÇİN AMERİKA HİNDİSTAN.ARTI BİRDE BÜYÜK DEPREMLER JAPONYA,HAİTİ,YENİ ZELANDA GİBİ ÜLKELERDE EKLENİNCE DÜNYADA EKONOMİK KRİZ BAŞGÖSTERMEK ZORUNDA.

eeee bu millet % 50 ile sayın gediklinin partisini boşuna seçmedi.krize daha şimdiden kılıf mı arıyorlar yoksa.bakarmısınız dediğine sayın gediklinin herşeyi tozpembe gösteremezlermiş.seçim döneminde herşey toz pembe idi.hatta 30-40 milyar dolara istanbula kanal bile açacaklardı ya.şimdi millete akıl veriyor fazla harcamayın diyerek.krize kılıf aramayı bırakıp işlerine baksınlar % 50 oyu boşuna almadılar.