EVT

Ynt: EVT

izzet YILDIZ link=topic=45385.msg427421#msg427421 date=1311195280' Alıntı:
REFARANDUMDA HAYIR VERDİK AMA BURDA YANLIŞLIKLA YAZMIŞIM.ARKADAŞIN BİRİSİ OGLAK LARIN ÇİFTİMİ 800 TL DİYE BİR SORU SORMUŞTU BENDE YANLIŞLIKLA BURAYA EVT YAZMIŞIM.
bn de böyle düşünmüştüm çünkü son msjlarınıza baktım ve az buçuk anlamıştım yada bi satış ilanı gibi bişeyin devamını getirmeden ewet 5 liraya veriyoruz gibi bişey miki derken ilgli cvp geldi bölum başkanına duyrulur konuya el atıverin :D

izzet YILDIZ link=topic=45385.msg427421#msg427421 date=1311195280' Alıntı:
REFARANDUMDA HAYIR VERDİK AMA BURDA YANLIŞLIKLA YAZMIŞIM.ARKADAŞIN BİRİSİ OGLAK LARIN ÇİFTİMİ 800 TL DİYE BİR SORU SORMUŞTU BENDE YANLIŞLIKLA BURAYA EVT YAZMIŞIM.
olur okadar da .referandumda ne verdiğini değiştir siyaset yasak ok-*-s

ortaam link=topic=45385.msg427447#msg427447 date=1311198145' Alıntı:
abartmayın şu yasakları havadan nem kapıp milleti sıkıştırıyorsunuz.internet gibi bi yerde konuşulacak konuyu yasaklama cesaretini nereden buluyorsunuz.
tmm yazmıyom .ben sadece söyledim baskı yapmıyom bilgi olsun diye dedim

Sitemizde siyaset yapmak yasaktır. Yasak olmasının sebebide muhabbetleri iyi olan fakat görüşleri farklı olan arkadaşların birbirlerini kırmasıdır. Unutmayın ki sitemiz siyaset platformu değildir. Başka konularda gereksiz tabi. Onlara da el atılması gerek. İşimize yarayacak bizleri bilgilendirecek konular olmalı diye düşünüyorum

doganbey1 link=topic=45385.msg427475#msg427475 date=1311231547' Alıntı:
Sitemizde siyaset yapmak yasaktır. Yasak olmasının sebebide muhabbetleri iyi olan fakat görüşleri farklı olan arkadaşların birbirlerini kırmasıdır. Unutmayın ki sitemiz siyaset platformu değildir. Başka konularda gereksiz tabi. Onlara da el atılması gerek. İşimize yarayacak bizleri bilgilendirecek konular olmalı diye düşünüyorum
desenize burdada sansür uygulanıyor, millet birbirini kırmasın diye susturuluyor..