Karaevli DLG-ÖÇP tarla günleri claas standı 2011 !!

846112ea.jpg

2f4bc21e.jpg

55797908.jpg

fb9ace93.jpg

8fa9aea4.jpg

712dd635.jpg

331ced9e.jpg

336d4343.jpg

dc23b2b4.jpg

fa430f02.jpg

522148fc.jpg

47fa4f08.jpg

6fc784e7.jpg

404964f1.jpg

16cc2ff8.jpg

c7762ae4.jpg

SON

Ynt: Karaevli DLG-ÖÇP tarla günleri claas standı 2011 !!

güzel paylaşım bende bu gün ordaydım claas nerdeyse tüm traktörlerini getirmiş en kalabalık gelen markaydı ve oldukçada iddalıydı arion 540 ve 430 çok güzel çalıştılar kanola tarlasında...

Paylaşım için teşkkürler. Ben de oradaydım, tam da claas ların yanında iken bir fırtına çıktı, yakınlardan bir yerden yağmur geçti. Oralarda telefonla video çeken bir genç vardı,biraz konuştum,trakkulüp üyesimisin diye sordum, abim başka stand da dedi, belkide kardeşindi. :)

havanın kabardığı o dakikalar yağmur yağdı yağacak ama bu; bir tarım sevdalısını durduramaz ben foto çekemedim ama yine de gezdim biraz fırtınaya maruz kaldık tabi ama fuar çok güzeldi benim çok ilgimi çekti Class lar Sendede aynı sanırım...

Süper paylaşım. Ben CLAAS ' çı olduğum için söylemiyorum. Ama fuarın en gözde standı CLAAS ' tı diyebilirim. En çok model ve çeşit CLAAS standındaydı. Ayrıca demo gösteriside kalabalıktı. ARION ve AXOS ' ler ile TUCANO ' lar güzel bir gösteri yaptılar. İzleyenlerin çok hoşuna gitti. En büyük standta CLAAS ' ın sanırsam. Fuara ciddi yatırım yapmıştılar. Tabi en önemliside standta XERION mevcuttu. Traktörün çalışıp kabinin dönmesi insanları toplamaya yetiyor. Demo gösterisi için 3-4 kez anons yaptılar. Ama XERION çalışınca anonstan fazla insan geldi. Bende bugün XERION ' un kabinine binme sizler için fotoğraf ve vidyo çekme şansını yakaladım. En kısa zamanda sizlerle paylaşacağım....;)

768 link=topic=45449.msg427893#msg427893 date=1311369580' Alıntı:
Paylaşım için teşkkürler. Ben de oradaydım, tam da claas ların yanında iken bir fırtına çıktı, yakınlardan bir yerden yağmur geçti. Oralarda telefonla video çeken bir genç vardı,biraz konuştum,trakkulüp üyesimisin diye sordum, abim başka stand da dedi, belkide kardeşindi. :)
evet kardeşimdi bu olayıda bana anlatmıştı başta inan mamıştım ama sonra bu yazıyı görünce inanadım.