KARAEVLİ DLG-ÖÇP... HATTAT Geçit töreni muhteşem....

Ynt: KARAEVLİ DLG-ÖÇP... HATTAT Geçit töreni muhteşem....

Güzel paylaşım. Aykut dip dibeymişik yaws. Aynı görüntüleri çekmişiz. Dün akşam telefonlar kesikti. Keşke girip yazabilseydim. Görüşürdük. Dediğin gibi Hattat ' lar finishe varamadılar. Çok makarası oldu...:D

alipasalierkan link=topic=45464.msg428106#msg428106 date=1311457202' Alıntı:
Güzel paylaşım. Aykut dip dibeymişik yaws. Aynı görüntüleri çekmişiz. Dün akşam telefonlar kesikti. Keşke girip yazabilseydim. Görüşürdük. Dediğin gibi Hattat ' lar finishe varamadılar. Çok makarası oldu...:D
aynen dediğin gibi Hatta çok makara oldu Görevliden birine takıldım noldu böyle diye şovumuzun bir parçası dedi, gitti yolda kalan motorun yanındaki görevlileri çağırdı bırakın şov amaçlı bu diye... Lakin sanırım mazot bitti bi de bayan şoför vardı o motorda...

nasıl gösteriymiş 20 metrede traktör kalıyor mazot bitse bile 4 km yol gitmesi lağzım bir ara ünüversalla milletin ocagını batırdılar şimdide hattatla batıracaklar

bunlar dükkana gelince saygısından elpençe divan duran eski köylü müşterilerini kerizleye kerizleye saygılarının bittiğini hala anlamadılar yüklenip duruyorlar ama yemiyor galiba millet uyandı çünkü.

eysen link=topic=45464.msg506410#msg506410 date=1325975265' Alıntı:
bunlar dükkana gelince saygısından elpençe divan duran eski köylü müşterilerini kerizleye kerizleye saygılarının bittiğini hala anlamadılar yüklenip duruyorlar ama yemiyor galiba millet uyandı çünkü.

Videoda söylenenlere bakılırsa pek uyanmadı millet. :)